Budowa i modernizacja sieci infrastruktury drogowej na terenie Gminy Chłopice - Projekt nr 2

GMINA CHŁOPICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00371917
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00371917/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-18 14:12
Lokalizacja
Chłopice, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11dff64a-df97-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Identyfikator
7922032035
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty odwadniająceRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie arterii drogowychRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWyrównywanie terenu

Wykonawcy

1 przyznane

LESZEK KOCHANOWICZRaniżów, PL · lot 0
8 350 751,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00371917 z dnia 2024-06-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja sieci infrastruktury drogowej na terenie Gminy Chłopice - Projekt nr 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHŁOPICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chłopice 149A

1.5.2.) Miejscowość: Chłopice

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-561

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@chlopice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.chlopice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-11dff64a-df97-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja sieci infrastruktury drogowej na terenie Gminy Chłopice - Projekt nr 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11dff64a-df97-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371917

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032598/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa i modernizacja sieci infrastruktury drogowej na terenie Gminy Chłopice - Projekt nr 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00247502

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 7201158,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadania inwestycyjnego: Budowa i modernizacja sieci infrastruktury drogowej na terenie Gminy Chłopice – Projekt nr 2. Inwestycja zakłada w ramach przedmiotu umowy realizację następujących zadań:
Zadanie nr 1– Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Jankowice na działce o nr ewid. 549 (osiedle); Zadanie nr 2– Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. o nr ew. 395 w m. Jankowice; Zadanie nr 3– Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. o nr ew. 443 w m. Jankowice; Zadanie nr 4 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Jankowice na dz. o nr ewid. 560, 453, 557; Zadanie nr 5 – Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej w m. Boratyn na działce nr ew. 201 wraz z odwodnieniem pasa drogowego przez działki 434/2, 437; Zadanie nr 6 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Boratyn na działce nr ew. 620,617,636; Zadanie nr 7 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Boratyn na działce nr ew. 861, 866, 864; Zadanie nr 8 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Boratyn na działce nr ew. 1203, 1171, 1197; Zadanie nr 9 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Boratyn na działce nr ew. 809, 810; Zadanie nr 10 – Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej w miejscowości Dobkowice na dz. nr ewid. 1295; Zadanie nr 11 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Dobkowice na dz. nr ewid. 180/7; Zadanie nr 12 – Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej w miejscowości Dobkowice na dz. nr ewid. 1873; Zadanie nr 13 – Przebudowa odcinka drogi wewnętrznej w miejscowości Dobkowice na dz. nr ewid. 1928; Zadanie nr 14 – Przebudowa drogi gminnej nr 111472R dz. o nr ewid. 1037 wraz z wewnętrzną drogą na dz. o nr ewid. 1044 w miejscowości Łowce; Zadanie nr 15 – Przebudowa drogi gminnej nr 111463R Łowce - Tuczempy od km 2+430 do 2+635; Zadanie nr 16 – Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 111472R w km. 0+170 do 0+665 wraz z drogą wewnętrzną na dz. o nr ewid. 1022 w miejscowości Łowce; Zadanie nr 17 – Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 111464R w miejscowości Łowce; Zadanie nr 18 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Łowce na dz. o nr ewid. 36; Zadanie nr 19 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Łowce na dz. o nr ewid. 1102/2, 850/5; Zadanie nr 20 – Przebudowa odcinka drogi gminnej nr 111464R na działkach o nr ewid. 50, 171 w miejscowości Lutków; Zadanie nr 21 – Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 111464R w miejscowości Lutków; Zadanie nr 22 – Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. o nr ewid. 28 w miejscowości Lutków; Zadanie nr 23 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Zamiechów na dz. o nr ewid. 776/5; Zadanie nr 24 – Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. o nr ewid. 1170 w miejscowości Zamiechów; Zadanie nr 25 – Przebudowa drogi gminnej nr 111453R w miejscowości Chłopice; Zadanie nr 26 – Przebudowa drogi gminnej nr 111455R w miejscowości Chłopice; Zadanie nr 27 – Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. o nr ewid. 641 w miejscowości Chłopice; Zadanie nr 28– Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. o nr ewid. 470 w miejscowości Chłopice; Zadanie nr 29 – Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. o nr ewid. 989 w miejscowości Chłopice w km 0+103 do 0+563; Zadanie nr 30 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Chłopice na dz. o nr ewid. 537, 538; Zadanie nr 31 – Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Chłopice na dz. o nr ewid. 894; Zadanie nr 32 – Przebudowa drogi gminnej Nr 111454R w miejscowości Chłopice; Zadanie nr 33 – Przebudowa drogi wewnętrznej na działkach 528, 519 w m. Jankowice; Zadanie nr 34 – Przebudowa drogi gminnej Nr 111478R droga przez osiedle Murowanka w m. Chłopice od km 0+000 do km 0+320

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233124-4 - Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8350751,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8350751,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8350751,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna Leszek Kochanowicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8141585952

7.3.4) Miejscowość: Zielonka

7.3.5) Kod pocztowy: 36-130

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8350751,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane