Remont zabytkowego budynku Biura Wystaw Artystycznych w Sieradzu
Biuro Wystaw Artystycznych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00371925
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00371925/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-18 14:13
- Lokalizacja
- Sieradz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01c599f6-21bc-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 8271130227
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00371925 z dnia 2024-06-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowego budynku Biura Wystaw Artystycznych w Sieradzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Biuro Wystaw Artystycznych
1.3.) Oddział zamawiającego: Tomasz Oszczęda
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000771795
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki
1.5.2.) Miejscowość: Sieradz
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 43 822 48 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bwasieradz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bwasieradz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-01c599f6-21bc-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabytkowego budynku Biura Wystaw Artystycznych w Sieradzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01c599f6-21bc-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371925
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00064549/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont elewacji budynku BWA i wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00349156
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BWA.271.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych zewnętrznych i wewnętrznych w następującym zakresie:
a. Roboty zewnętrzne: - remont elewacji budynku (uzupełnienie tynków, gruntowanie podłoży i dwukrotne malowanie elewacji), - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.
b. Roboty wewnętrzne: - remont sal wystawienniczych (uzupełnienie i naprawa tynków, gipsowanie, gruntowanie i dwukrotne malowanie ścian), - remont podłóg (rozebranie starych posadzek i położenie nowych), - wymiana drewnianych policzków schodowych wraz z montażem nowych drewnianych balustrad, - modernizacja systemu grzewczego w salach wystawowych na parterze budynku, która polegać będzie na demontażu starych grzejników i wykonaniu nowego systemu ogrzewania podłogowego, wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej do sal wystawienniczych Biura Wystaw Artystycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 6 uPzp - zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2024-06-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |