Realizacja specjalistycznych zajęć dla dzieci w wieku od 0 do podjęcia nauki w szkole - zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka.
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY NR 2 IM. JANUSZA KORCZAKA W ELBLĄGU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00372175
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-18 15:15
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5781055606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi rehabilitacyjneUsługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
19 przyznanych
Małgorzata TomczykElbląg, PL
19 200 PLNMarta LewoniewskaElbląg, PL
14 400 PLNSylwia Żyhałko-PawłowskaElbląg, PL
18 240 PLNAnna Cabaj-BrzozowskaElbląg, PL
19 200 PLNMałgorzata UrbańskaElbląg, PL
19 200 PLNKatarzyna ZalewskaElbląg, PL
19 200 PLNJoanna DregerElbląg, PL
9600 PLNAgnieszka JasterElbląg, PL
15 360 PLNZuzanna Jankowska-ZielińskaElbląg, PL
15 360 PLNMagdalena MinkiewiczElbląg, PL
15 360 PLNAleksandra MisiukElblag, PL
15 360 PLNDorota WitkowskaElbląg, PL
18 240 PLNEdyta SieniućKomorowo Żuławskie, PL
15 360 PLNJoanna BranachElbląg, PL
16 320 PLNAnna SękowskaElbląg, PL
16 320 PLNEdyta KlejsterElbląg, PL
9600 PLNIwona JakubowskaRzeszów, PL
9600 PLNKamil KłosElbląg, PL
1824 PLNPaulina KamedulskaElbląg, PL
18 240 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.