Remont poddasza wraz z wymianą okien dachowych w budynku Inspektoratu ZUS w Sokółce
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00372508
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00372508/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-19 08:34
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5fbf1127-1c16-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 5213017228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00372508 z dnia 2024-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont poddasza wraz z wymianą okien dachowych w budynku Inspektoratu ZUS w Sokółce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młynowa 29
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-404
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bialystok@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zus/public/postepowanie?postepowanie=671546801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
ubezpieczenia społeczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont poddasza wraz z wymianą okien dachowych w budynku Inspektoratu ZUS w Sokółce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fbf1127-1c16-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00372508
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00466025/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont dachu oraz wymiana okien dachowych w budynku Inspektoratu ZUS w Sokółce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00342526
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 010000.271.7.2024-ZAP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu poddasza wraz z wymianą okien dachowych w budynku Inspektoratu ZUS w Sokółce przy ul. Sikorskiego 38c:
Zakres przedmiotu zamówienia:
a. rozbiórka wewnętrzna obudów okien dachowych ujętych w przedmiarach;
b. rozbiórka połaci wokół okien dachowych ujętych w przedmiarach;
c. demontaż oraz montaż nowych okien dachowych szt.15;
d. uzupełnienie połaci dachowej wokół okien dachowych ujętych w przedmiarach;
e. odbudowa wewnętrznej obróbki wokół okien dachowych w komplecie termoizolacją i paraizolacją;
f. szpachlowanie wewnętrznej zabudowy z płyt GK;
g. dwukrotne malowanie ścian i sufitów farbą wodorozpuszczalną odporną na zmywanie i szorowanie oraz odporną na substancje chemiczne powierzchni wskazanej w przedmiarach i w STWiOR;
h. zerwanie wykładziny dywanowej i płytek pcv wraz z listwami zg. w przedmiarem;
i. frezowanie podłoża betonowego w pokoju socjalnym;
j. miejscowa naprawa posadzki betonowej w remontowanych pomieszczeniach;
k. pogrubienie posadzki w pokoju biurowym;
l. wykonanie posadzki samopoziomującej (5mm) zg. z przedmiarem;
m. ułożenie wykładziny homogenicznej w pomieszczeniach biurowych zg. z przedmiarem;
n. ułożenie gresu w pokoju socjalnym i aneksie kuchennym zg. z przedmiarem;
o. Szczegółowy zakres robót w przedmiotowym postepowaniu określa:
- Przedmiar robót
- Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót.
2. Zamawiający wymaga, aby na wykonany przedmiot zamówienia Wykonawca udzielił gwarancji jakości na okres 60 miesięcy na zasadach określonych przez Zamawiającego we wzorze Umowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45442100-8 - Roboty malarskie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45431000-7 - Kładzenie płytek
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Zamawiający przeznaczył na realizację przedmiotowego zamówienia kwotę 242 099,87 zł brutto, natomiast w postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której cena ofertowa wynosi 314 880,00 zł brutto. Cena oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314880 PLN
| 2024-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |