DOSTAWA PROTEZ I ŁAT NACZYNIOWYCH

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00372567
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-06-19 08:54
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9542270611
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wsparcie czynnościowe

Wykonawcy

6 przyznanych

GETINGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
23 868 PLN
GETINGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
33 372 PLN
GETINGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
4989,6 PLN
GETINGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
17 280 PLN
GETINGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
41 904 PLN
GETINGE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
17 280 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.