Termomodernizacja budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania przy ul. Janiego 57D w Rybniku
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00373109
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00373109/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-19 11:03
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8fe80b65-f7e3-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 6423147363
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00373109 z dnia 2024-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania przy ul. Janiego 57D w Rybniku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271505550
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 42 94 865
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zgm.rybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgm.rybnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8fe80b65-f7e3-11ee-b016-82aaee56c84c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania przy ul. Janiego 57D w Rybniku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fe80b65-f7e3-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373109
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002276/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Termomodernizacja budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania przy ul. Janiego 57D w Rybniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00289036
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.2120.0014.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 9709497,52 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1940246,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku wraz ze zmianą sposobu ogrzewania przy ul. Janiego 57D w Rybniku.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1. Roboty ogólnobudowlane (izolacja cieplna):
1) przygotowanie zaplecza terenu robót,
2) zabezpieczenie terenu robót,
3) izolacja ścian przyziemia i piwnic:
a) rozebranie schodów zewnętrznych w celu wykonania ocieplenia oraz izolacji ścian poniżej gruntu,
b) roboty ziemne,
c) izolacja i docieplenie ścian piwnicznych,
d) schody zewnętrzne,
e) docieplenie stropu piwnic,
4) dach:
a) obróbki blacharskie,
b) kominy i murki ogniowe,
c) pokrycie i docieplenie,
d) wymiana rynien i rur spustowych,
5) elewacja:
a) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej,
b) docieplenie ścian zewnętrznych,
c) wyprawa tynkarska,
6) węzeł cieplny – kotłownia:
a) wykonanie nowej posadzki,
b) prace izolacyjne,
c) roboty tynkarskie,
d) licowanie ścian płytkami,
e) prace malarskie,
f) montaż stolarki drzwiowej,
7) remont klatek schodowych:
a) ściany i stropy,
b) oczyszczenie i impregnacja stopni schodów,
c) renowacja balustrady stalowej,
8) roboty w obrębie lokali mieszkalnych:
a) rozebranie piecy,
b) roboty uzupełniające.
2. Roboty towarzyszące:
1) uporządkowanie terenu robót,
2) wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek oraz materiałów po budowlanych.
3. Roboty instalacyjne:
1) instalacja gazowa:
a) wykonanie przebić i zamurowanie otworów w ścianach,
b) montaż tulei ochronnych,
c) wykonanie rurociągów stalowych o połączeniach spawanych,
2) instalacja centralnego ogrzewania:
a) wykonanie rurociągów ze stali węglowej ocynkowanej,
b) wykonanie izolacji rurociągów otulinami,
c) montaż armatury i zaworów,
d) montaż grzejników,
e) próby i regulacja instalacji centralnego ogrzewania,
f) wykonanie przebić i zamurowanie otworów w ścianach,
g) roboty towarzyszące,
3) instalacja ciepłej wody użytkowej:
a) wykonanie rurociągów ze stali nierdzewnej,
b) wykonanie izolacji rurociągów otulinami,
4) węzeł cieplny – kotłownia:
a) montaż wyposażenia,
b) montaż naczyń wzbiorczych przeponowych,
c) montaż armatury i zaworów,
d) montaż przewodów powietrzno – spalinowych,
e) wykonanie studni betonowych do wody gorącej,
5) instalacja elektryczna wraz z osprzętem:
a) instalacja oświetleniowa,
b) instalacja uziemiająca wewnętrzna,
c) układanie przewodów elektroenergetycznych,
d) montaż tablic rozdzielczych,
e) wykonanie pomiarów instalacji,
f) instalacja domofonowa.
4. Remont lokalu mieszkalnego: b8:
1) roboty ogólnobudowlane:
a) roboty rozbiórkowe,
b) roboty wykończeniowe, murarskie, tynkarskie,
c) roboty malarskie,
d) wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek.
2) roboty instalacyjne:
a) instalacja wodociągowa i kanalizacyjna:
- roboty demontażowe,
- roboty montażowe,
- biały montaż,
b) instalacja elektryczna:
- demontaże,
- ułożenie przewodów w pomieszczeniach,
- montaż osprzętu elektroinstalacyjnego,
- montaż tablicy mieszkaniowej TM,
- montaż instalacji domofonowej,
- roboty uzupełniające.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót stanowiące załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1609556,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2252340,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1609556,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F-BUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6472578726
7.3.3) Ulica: os. XXX-lecia 62C
7.3.4) Miejscowość: Wodzisław Śląski
7.3.5) Kod pocztowy: 44-286
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Instalacje sanitarne, instalacje elektryczne – podwykonawca nieznany na etapie składania oferty
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1609556,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |