Kompleksowa przebudowy stacji uzdatniania wody w Kruklankach wraz z pompowniami oraz modernizacja przepompowni ścieków w Kruklankach

Gmina Kruklanki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00373415
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00373415/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-19 12:04
Lokalizacja
Kruklanki, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fde9439a-1d95-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
8451982653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnejOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychPojazdy silnikoweSamochody półciężaroweLekkie samochody półciężaroweCiężarówki z platformami płaskimi i wywrotkiWywrotnice

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00373415 z dnia 2024-06-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa przebudowy stacji uzdatniania wody w Kruklankach wraz z pompowniami oraz modernizacja przepompowni ścieków w Kruklankach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kruklanki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671248

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 22 Lipca 10

1.5.2.) Miejscowość: Kruklanki

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-612

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 874217002

1.5.8.) Numer faksu: 874210002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kruklanki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kruklanki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.kruklanki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa przebudowy stacji uzdatniania wody w Kruklankach wraz z pompowniami oraz modernizacja przepompowni ścieków w Kruklankach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fde9439a-1d95-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373415

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022381/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Kompleksowa przebudowa stacji uzdatniania wody w Kruklankach wraz z pompowniami oraz modernizacja przepompowni ścieków w Kruklankach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00344504

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PBO.271.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4882520,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Kompleksowa przebudowy stacji uzdatniania wody w Kruklankach wraz z pompowniami oraz modernizacja przepompowni ścieków w Kruklankach”
2. Zakres zamówienia
Zadanie I będzie realizowane na podstawie wykonanej dokumentacji technicznej:
1. Przebudowa stacji uzdatniania wody w Kruklankach
W zakres robót wchodzi:
• Prace pomiarowe wykonywane przez uprawnioną jednostkę geodezyjną,
• Budowa dwóch zbiorników wyrównawczych o poj. 150m3 każdy wraz z fundamentami i komorą zasuw,
• Budowa trzykomorowego odstojnika popłuczyn o pojemności czynnej 16m3 z rurociągami kanalizacji popłuczyn,
• Przebudowie budynku technologicznego,
• Budowie zewnętrznych instalacji,
• Wymianie obudów istniejących studni głębinowych, pomp, pionów tłocznych, wyposażenia obudów,
• Budowie sieci wodociągowej,
• Montażu wewnętrznych instalacji wodno- kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, elektrycznych,
• Budowie neutralizatora ścieków z pomieszczenia chlorowni,
• Budowie wiaty na agregat prądotwórczy,
• Montażu agregatu prądotwórczego,
• przebudowie i rozbudowę technologii uzdatniania wody do wydajności 70m3/h (do czasu aktualizacji pozwolenia wodnoprawnego na pobór wód zgodnie z obecnym pozwoleniem wodnoprawnym w ilości 45m3/h),
• Budowę nowego ogrodzenia wraz z bramą i furtką,
• Budowie pompowni wody,
• Modernizacja dwóch istniejących pompowni wody,
• Wykonanie inwentaryzacji powykonawczej;

2. Modernizacja przepompowni ścieków w Kruklankach
W zakres robót wchodzą:
• Wymianę wyeksploatowanych i niesprawnych urządzeń,
• Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 37KW,
• Remont zbiorników przepompowni,
• Wyminę istniejącej nawierzchni utwardzonej,
• Wyminę ogrodzenie, bram i furtek,
• Demontaż istniejącego wyposażenia technologicznego,
• Montaż nowego wyposażenia technologicznego,
4. Wykonawca potwierdza, że przed złożeniem oferty, przy zachowaniu należytej
staranności zapoznał się z dokumentacją techn z dokumentacją projektową i przedmiarami robót a także poznał istniejący stan faktyczny zakresu robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna oraz szczegółowe specyfikacje techniczne. Załączone przedmiary robót są przykładowe, określające orientacyjny zakres robot przewidzianych do wykonania zamówienia,
ułatwiając tym samym skalkulowanie ceny. Wykonawca powinien przeanalizować załączony projekt i przygotować ofertę cenową w oparciu o własną analizę. Załączony przedmiar nie stanowi podstawy do późniejszego rozliczenia umowy – umowa jest ryczałtowa tj. jej cena nie podlega zmianie w trakcje realizacji. W cenie oferty należy uwzględnić koszty wykonania ewentualnych robót, które nie zostały ujęte w przedmiarze, a które należy wykonać zgodnie z projektami. Wyklucza się możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia w załączonym przedmiarze robót elementów niezbędnych do wykonania umowy a wynikających z załączonego projektu.
5. Wykonawca podczas prowadzenia prac przy modernizacji stacji SUW musi
zachować ciągłość dostawy wody oraz wodociągu celu dostarczania wody dla mieszkańców gminy.
6. Ewentualne przerwy w dostawie wody nie mogą być dłuższe niż 5 godzin. Przerwy w dostawie trzeba zgłaszać z 48 godzinnym wyprzedzeniem dla Zamawiającego.
7. Ewentualne przerwy w odbiorze ścieków nie mogą być dłuższe niż 5 godz. Przerwy w odbiorze trzeba zgłaszać z 48 godzinnym wyprzedzeniem dla Zamawiającego.
8. Szczegółowy zakres zamówienia
Opisany jest w STWiOR - Zał. nr 8 do SWZ, dokumentacji technicznej – Zał. nr 7 do SWZ Załącznika nr 9 do SWZ – opis pojazdu.
W przypadku, gdy w SWZ lub załącznikach zostały użyte nazwy materiałów lub urządzeń Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych podobnych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w dokumentacji projektowej. Wykonawca, który zastosuje urządzenia lub materiały równoważne będzie obowiązany wykazać na etapie składania ofert, że zastosowane przez niego urządzenia i materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Należy przedstawić aprobaty techniczne, karty techniczne danego produktu w celu weryfikacji czy spełniają określone parametry.
Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia ujęto zapis wynikający z KNR lub KNNR wskazujący na konieczność wykorzystywania przy realizacji zamówienia konkretnego sprzętu o konkretnych parametrach Zamawiający dopuszcza używanie innego sprzętu o ile zapewni to osiągnięcie zakładanych parametrów projektowych (dokumentacji technicznej) i nie spowoduje ryzyka niezgodności wykonanych prac z dokumentacją projektową.
9. Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program
Inwestycji Strategicznych - zgodnie z zasadami finansowania Programu dla inwestycji realizowanych w okresie dłuższym niż 12 miesięcy na podstawie jednej umowy, wypłata środków wynikających z promesy nastąpi dla Zadania nr I w trzech transzach:
a. pierwsza w wysokości nie większej niż 20% dofinansowania przy zaawansowaniu robót na poziomie 30%
b. druga w wysokości nie większej niż 30% dofinansowania przy zaawansowaniu robót na poziomie 50%.
c. trzecia w wysokości pozostałej do wypłaty kwoty dofinansowania
Wypłata wkładu własnego dla Wykonawcy zostanie wypłacona w wysokości proporcjonalnej do wysokości wypłaconego wynagrodzenia z dofinansowania

Dla Zadania nr II wypłata środków nastąpi jedną transzą w 2025 r. po dostawie pojazdu.

Zamawiający zastrzega, że zasady wypłaty wynagrodzenia Wykonawcy przyjęte dla niniejszego zamówienia są zgodne z zasadami wypłaty dofinansowania wskazanymi w zasadach Programu Inwestycji Strategicznych, i tym samym Wykonawca zobowiązuje się do finansowania inwestycji na czas poprzedzający wypłatę środków z promesy, z jednoczesnym zastrzeżeniem, że zapłata wynagrodzenia wykonawcy inwestycji nastąpi po odbiorze inwestycji w terminie nie dłuższym niż 35 dni od daty odbioru inwestycji.
Dla inwestycji objętej przedmiotem zamówienia Zamawiający ustanowi nadzór inwestorski w drodze odrębnego postępowania.

10. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania jeśli Zamawiający nie wyłoni łącznie Wykonawców na Zadanie I i Zadanie II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

4.5.5.) Wartość części: 4703658,54 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa przebudowy stacji uzdatniania wody w Kruklankach wraz z pompowniami oraz modernizacja przepompowni ścieków w Kruklankach
Zadanie nr II
Zakup pojazdu do obsługi przepompowni

Parametry pojazdu:

• Fabrycznie nowy, rok produkcji nie starszy niż z 2023 r.
• Dopuszczalna masa całkowita do 3 500 kg
• Typ nadwozia: Wywrotka
• Silnik diesel pojemność powyżej 1900 cm3,
• Moc powyżej 150 KM,
• Norma emisji spalin Euro 6
• automatyczna skrzynia biegów,
• Klimatyzacja, centralny zamek, wbudowane radio.
• hamulce tarczowe osi przedniej i tylnej z systemem ABS
• elektrycznie otwierane szyby przednie
• belka świetlna LED koloru pomarańczowego z napisem „GMINA KRUKLANKI”
• dodatkowe oświetlenie błyskowe typu LED przód 2 szt. i tył 2 szt. koloru pomarańczowego
• sterowanie oświetleniem błyskowym z wnętrza pojazdu z możliwością dowolnego wyboru oświetlenia na panelu sterującym
• pełnowymiarowe koło zapasowe, 2 komplety kół zimowe/letnie
• koła tylne bliźniaki, rozstaw kół przednich minimum 1750 mm
• napęd na tylną oś, wzmocniony układ zawieszenia tylnej osi
• kabina brygadowa min. 6 osobowa w kolorze białym
• siedzenia z materiału łatwo zmywalnego
• hak holowniczy, trójkąt ostrzegawczy, apteczka, klucze do kół, lewarek, dywaniki gumowe, gaśnica
• wywrotka 3 stronna o wymiarach: długość platformy powyżej 3,2 m, szerokość platformy powyżej 2,0 m
• burty aluminiowe otwierane 3-stronnie,
• zdejmowane nadstawki z siatki nad burtami do wysokości 20 cm ponad górę kabiny, otwierane 3-stronnie
• siatka do przykrywania burt
• dopuszczalna masa całkowita pojazdu do 3 500 kg, masa całkowita ciągnionej przyczepy 2,5 t ± 500 kg.Najazdy do lawetowe
• okres gwarancji bez limitu kilometrów
• ubezpieczenie OC, AC, NNW na okres jednego roku od dnia dostarczenia samochodów do Zamawiającego
• w okresie gwarancyjnym bezpłatna obsługa serwisowa, bezpłatne przeglądy, bezpłatne naprawy i konserwacje wraz z materiałami eksploatacyjnymi (filtry, oleje itp.)
• czas przystąpienia do naprawy (usunięcia wady) max. 2 dni robocze od momentu potwierdzonego zgłoszenia (fax, mail), maksymalny czas usunięcia usterki od momentu zgłoszenia – 7 dni roboczych.
• w przypadku braku możliwości usunięcia usterki (wady) w podanym wyżej czasie (7 dni roboczych) wymagane jest porozumienie z Zamawiającym celem ustalenia terminu naprawy.
• autoryzowany stacjonarny serwis gwarancyjny oddalony do 150 km od siedziby Zamawiającego (w jedną stronę).
• instrukcja obsługi, karty lub książki gwarancyjne w języku polskim
• dokumenty określające częstotliwość, zakres przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz rodzaj i typ używanych materiałów eksploatacyjnych (m.in. filtry, oleje, smary płyny itp.)
• pojazd ma być dostarczone na koszt Wykonawcy do siedziby Zamawiającego
• Wykonawca dostarczy wszystkie dokumenty pozwalające na rejestrację samochodów
• pojazd uzupełniony we wszystkie płyny niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wraz z zatankowaniem do pełna zbiornika paliwa.

4. Wykonawca potwierdza, że przed złożeniem oferty, przy zachowaniu należytej
staranności zapoznał się z dokumentacją techn z dokumentacją projektową i przedmiarami robót a także poznał istniejący stan faktyczny zakresu robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja techniczna oraz szczegółowe specyfikacje techniczne. Załączone przedmiary robót są przykładowe, określające orientacyjny zakres robot przewidzianych do wykonania zamówienia,
ułatwiając tym samym skalkulowanie ceny. Wykonawca powinien przeanalizować załączony projekt i przygotować ofertę cenową w oparciu o własną analizę. Załączony przedmiar nie stanowi podstawy do późniejszego rozliczenia umowy – umowa jest ryczałtowa tj. jej cena nie podlega zmianie w trakcje realizacji. W cenie oferty należy uwzględnić koszty wykonania ewentualnych robót, które nie zostały ujęte w przedmiarze, a które należy wykonać zgodnie z projektami. Wyklucza się możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia w załączonym przedmiarze robót elementów niezbędnych do wykonania umowy a wynikających z załączonego projektu.
5. Wykonawca podczas prowadzenia prac przy modernizacji stacji SUW musi
zachować ciągłość dostawy wody oraz wodociągu celu dostarczania wody dla mieszkańców gminy.
6. Ewentualne przerwy w dostawie wody nie mogą być dłuższe niż 5 godzin. Przerwy w dostawie trzeba zgłaszać z 48 godzinnym wyprzedzeniem dla Zamawiającego.
7. Ewentualne przerwy w odbiorze ścieków nie mogą być dłuższe niż 5 godz. Przerwy w odbiorze trzeba zgłaszać z 48 godzinnym wyprzedzeniem dla Zamawiającego.
8. Szczegółowy zakres zamówienia
Opisany jest w STWiOR - Zał. nr 8 do SWZ, dokumentacji technicznej – Zał. nr 7 do SWZ Załącznika nr 9 do SWZ – opis pojazdu.
W przypadku, gdy w SWZ lub załącznikach zostały użyte nazwy materiałów lub urządzeń Wykonawca może zastosować materiały lub urządzenia równoważne, lecz o parametrach technicznych i jakościowych podobnych lub lepszych, których zastosowanie w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań przyjętych w dokumentacji projektowej. Wykonawca, który zastosuje urządzenia lub materiały równoważne będzie obowiązany wykazać na etapie składania ofert, że zastosowane przez niego urządzenia i materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Należy przedstawić aprobaty techniczne, karty techniczne danego produktu w celu weryfikacji czy spełniają określone parametry.
Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia ujęto zapis wynikający z KNR lub KNNR wskazujący na konieczność wykorzystywania przy realizacji zamówienia konkretnego sprzętu o konkretnych parametrach Zamawiający dopuszcza używanie innego sprzętu o ile zapewni to osiągnięcie zakładanych parametrów projektowych (dokumentacji technicznej) i nie spowoduje ryzyka niezgodności wykonanych prac z dokumentacją projektową.
9. Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program
Inwestycji Strategicznych - zgodnie z zasadami finansowania Programu dla inwestycji realizowanych w okresie dłuższym niż 12 miesięcy na podstawie jednej umowy, wypłata środków wynikających z promesy nastąpi dla Zadania nr I w trzech transzach:
a. pierwsza w wysokości nie większej niż 20% dofinansowania przy zaawansowaniu robót na poziomie 30%
b. druga w wysokości nie większej niż 30% dofinansowania przy zaawansowaniu robót na poziomie 50%.
c. trzecia w wysokości pozostałej do wypłaty kwoty dofinansowania
Wypłata wkładu własnego dla Wykonawcy zostanie wypłacona w wysokości proporcjonalnej do wysokości wypłaconego wynagrodzenia z dofinansowania

Dla Zadania nr II wypłata środków nastąpi jedną transzą w 2025 r. po dostawie pojazdu.

Zamawiający zastrzega, że zasady wypłaty wynagrodzenia Wykonawcy przyjęte dla niniejszego zamówienia są zgodne z zasadami wypłaty dofinansowania wskazanymi w zasadach Programu Inwestycji Strategicznych, i tym samym Wykonawca zobowiązuje się do finansowania inwestycji na czas poprzedzający wypłatę środków z promesy, z jednoczesnym zastrzeżeniem, że zapłata wynagrodzenia wykonawcy inwestycji nastąpi po odbiorze inwestycji w terminie nie dłuższym niż 35 dni od daty odbioru inwestycji.
Dla inwestycji objętej przedmiotem zamówienia Zamawiający ustanowi nadzór inwestorski w drodze odrębnego postępowania.

10. Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania jeśli Zamawiający nie wyłoni łącznie Wykonawców na Zadanie I i Zadanie II.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34136000-9 - Samochody półciężarowe

34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe

34134000-5 - Ciężarówki z platformami płaskimi i wywrotki

34134200-7 - Wywrotnice

4.5.5.) Wartość części: 178861,79 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 226 pkt. 14 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 poz. 1605 z późn. zm.) Zamawiający odrzucił ofertę złożoną dla Zadania nr II, gdyż oferent nie wniósł w wymaganym terminie wadium. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie dla Zadania nr II zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz dla Zadania nr I zgodnie z zapisem SWZ pkt. V Opis przedmiotu zamówienia ppkt 10 Zamawiający unieważnia postępowanie gdyż nie możliwości wyłonienia Wykonawcy na Zadanie nr I i Zadanie nr II ponieważ dla Zadania nr II została złożona tylko jedna oferta podlegająca odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5489000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8667810,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 226 pkt. 14 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 poz. 1605 z późn. zm.) Zamawiający odrzucił ofertę złożoną dla Zadania nr II, gdyż oferent nie wniósł w wymaganym terminie wadium. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie dla Zadania nr II zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych oraz dla Zadania nr I zgodnie z zapisem SWZ pkt. V Opis przedmiotu zamówienia ppkt 10 Zamawiający unieważnia postępowanie gdyż nie możliwości wyłonienia Wykonawcy na Zadanie nr I i Zadanie nr II ponieważ dla Zadania nr II została złożona tylko jedna oferta podlegająca odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

2024-06-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane