BUDOWA SIŁOWNI MODUŁOWEJ - W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ
Wojskowa Akademia Techniczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00373691
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00373691/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-19 13:03
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0fe60ed-e6ac-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 5270206300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00373691 z dnia 2024-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA SIŁOWNI MODUŁOWEJ - W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowa Akademia Techniczna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012122900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-908
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wat.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wat.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wat.ezamawiajacy.pl/pn/wat/demand/151833/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA SIŁOWNI MODUŁOWEJ - W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0fe60ed-e6ac-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373691
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00252806
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 33/DIB/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa siłowni modułowej w formule zaprojektuj i wybuduj.
ZAKRES:
1. Inwentaryzacja zieleni, obiektów i urządzeń naziemnych i podziemnych.
2. Wykonanie przez Wykonawcę niezbędnych badań gruntowo-wodnych umożliwiających realizację zadania.
3. Opracowanie projektu koncepcyjnego.
4. Określenie warunków ochrony przeciwpożarowej w uzgodnieniu z Rzeczoznawcą do spraw p.poż.
5. Opracowanie opinii/sprawozdań ornitologicznych oraz zapewnić nadzór ornitologiczny.
6. Opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego do obiektu.
7. Opracowanie w uzgodnieniu z Zamawiającym projektów wykonawczych wielobranżowego, w przypadku konieczności projektu warsztatowego dla branży konstrukcyjnej.
8. Opracowanie Kosztorysów ofertowych dla każdej z branż.
9. Opracowanie Przedmiarów robót dla każdej z branż.
10. Opracowanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
11. Opracowanie Zestawienia Kosztów Zadania (ZKZ).
12. Opracowanie Informacji Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia (BIOZ).
13. W przypadku konieczności Wykonawca jest zobowiązany opracować świadectwo charakterystyki energetycznej.
14. Przekazanie dokumentacji projektowej Zamawiającemu.
15. Wykonanie robót zgodnie z dokumentacją projektową i kosztorysową.
16. Opracowanie dokumentacji powykonawczej dla każdej z branż.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2676996,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3760094,26 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2676996,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UNIHOUSE Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432187657
7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2676996,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni
| 2024-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |