Wymiana sieci wodociągowej w miejscowościach: Wałków i Borzęcice oraz budowa kanalizacji sanitarnej z przyłączami w miejscowości Staniew
Koźmińskie Usługi Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00373802
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00373802/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-19 13:23
- Lokalizacja
- Koźmin Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b19b12cb-1cc1-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6211654718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00373802 z dnia 2024-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana sieci wodociągowej w miejscowościach: Wałków i Borzęcice oraz budowa kanalizacji sanitarnej z przyłączami w miejscowości Staniew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Koźmińskie Usługi Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251482059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Floriańska 21
1.5.2.) Miejscowość: Koźmin Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-720
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kuk@kuk.kozmin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kuk.kozmin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b19b12cb-1cc1-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wodociągi i kanalizacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana sieci wodociągowej w miejscowościach: Wałków i Borzęcice oraz budowa kanalizacji sanitarnej z przyłączami w miejscowości Staniew2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b19b12cb-1cc1-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373802
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający sfinansuje zamówienie ze środków własnych oraz środków PROW 2014-2020 operacja „Gospodarka wodno – ściekowa” - Uporządkowanie gospodarki wodno – ściekowej w gminie Koźmin Wielkopolski – ETAP I. X2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00296680
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KUK/ZP/3/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie kompleksowego wykonania robót budowlanych polegających na:CZĘŚĆ I - Zaprojektowaniu i wykonanie wymiany sieci wodociągowej w miejscowościach Wałków i Borzęcice, o
szacunkowej długości 475 metrów, od budynku ujęcia wody (dz.nr 52/3 obręb Wałków) do Szkoły Podstawowej w
Borzęcicach (dz.nr 8 obręb Borzęcice) wraz z niezbędnym uzbrojeniem.
CZĘŚĆ II - Zaprojektowanie i wykonanie kanalizacji sanitarnej w miejscowości Staniew, o szacunkowej długości 175
metrów, wraz z niezbędnym uzbrojeniem.
2. Przedmiot zamówienia precyzują SWZ IV – Projektowane postanowienia umowy oraz Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia, który przedstawia SWZ III – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
3. Po stronie Wykonawcy spoczywa obowiązek uzyskania, w imieniu Zamawiającego, zaświadczenia o zakończeniu
budowy, wydanego przez właściwy organ Nadzoru Budowlanego (dotyczy Części I i II).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 369000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie kompleksowego wykonania robót budowlanych polegających na:CZĘŚĆ I - Zaprojektowaniu i wykonanie wymiany sieci wodociągowej w miejscowościach Wałków i Borzęcice, o
szacunkowej długości 475 metrów, od budynku ujęcia wody (dz.nr 52/3 obręb Wałków) do Szkoły Podstawowej w
Borzęcicach (dz.nr 8 obręb Borzęcice) wraz z niezbędnym uzbrojeniem.
CZĘŚĆ II - Zaprojektowanie i wykonanie kanalizacji sanitarnej w miejscowości Staniew, o szacunkowej długości 175
metrów, wraz z niezbędnym uzbrojeniem.
2. Przedmiot zamówienia precyzują SWZ IV – Projektowane postanowienia umowy oraz Szczegółowy opis przedmiotu
zamówienia, który przedstawia SWZ III – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
3. Po stronie Wykonawcy spoczywa obowiązek uzyskania, w imieniu Zamawiającego, zaświadczenia o zakończeniu budowy, wydanego przez właściwy organ Nadzoru Budowlanego (dotyczy Części I i II).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 246000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 415327,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 535050 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 415327,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAWO INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 363494096
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 415327,83 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 155 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 326846,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 326846,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 326846,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAWO INFRASTRUKTURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 363494096
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 326846,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 155 dni
| 2024-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |