Awaryjny remont pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i instalacją odwodnienia dachu budynku Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie
ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00374090
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00374090/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-19 14:15
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8de509c8-1ce9-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 6781313902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00374090 z dnia 2024-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Awaryjny remont pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i instalacją odwodnienia dachu budynku Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 2
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000184520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: osiedle Szkolne 18
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-977
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsz2@mjo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zsz2.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8de509c8-1ce9-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
szkoła
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Awaryjny remont pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i instalacją odwodnienia dachu budynku Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8de509c8-1ce9-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00374090
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00349140/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Awaryjny remont pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i instalacją odwodnienia dachu budynku Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00349169
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie awaryjnego remontu pokrycia dachowego wraz z obróbkami blacharskimi i instalacją odwodnienia dachu budynku Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie.
1. W ramach przedmiotu zamówienia w zakresie zadeklarowanym Wykonawca zobowiązany jest m.in. do wykonania następujących podstawowych robót budowlanych:
1) montażu rusztowań i zadaszeń ochronnych,
2) demontażu istniejącej instalacji odgromowej (w miejscach kolizji na czas prowadzenia robót),
3) demontażu istniejącego pokrycia z papy (pas krawędziowy szerokości 1,0 m, na całej długości wymienianych w ramach niniejszego remontu obróbek i instalacji odwodnienia),
4) demontażu istniejących rynien i rur spustowych,
5) demontażu istniejących obróbek blacharskich gzymsów, podstaw attyk, pasów pod i nadrynnowych oraz koszy zlewowych,
6) usunięcia drzew wrastających w połać dachową/instalację odwodnienia/gzymsy/attyki,
7) skucia luźnych tynków i cegieł gzymsów i attyk,
8) uzupełnienia uszkodzonych fragmentów murowanych gzymsów i attyk (wątku ceglanego) oraz uszkodzonych i odparzonych tynków attyk (w obszarze wymienianych obróbek blacharskich),
9) remontu górnej powierzchni gzymsów, w tym ich wyrównania i uzupełnienia ubytków (gzymsy przed wykonaniem obróbek odpowiednio wyprofilować zachowując spadek od budynku),
10) montażu płyt OSB pod obróbkę blacharską gzymsu i pasów podrynnowych,
11) wykonania i montażu nowych obróbek blacharskich gzymsów, podstaw attyk, pasów pod i nadrynnowych oraz koszy zlewowych, z blach stalowych ocynkowanych gr. min. 0,7 mm (kolor naturalny metaliczno-cynkowy), łączonych w technice tradycyjnej (blachę łączyć na rąbek z mocowaniem krytym, na ścianach blachę wpuścić pod tynk)
12) montażu nowych rynien i rur spustowych z blachy stalowej ocynkowanej gr. min. 0,6 mm, śr. 150/150 mm (kolor naturalny metaliczno-cynkowy),
13) uszczelnienia przejść rur spustowych przez gzymsy,
14) uzupełnienia tynków ścian we wnękach, w których prowadzone są rury spustowe,
15) wykonania nowego pokrycia z papy termozgrzewalnej podkładowej oraz wierzchniego krycia (pas krawędziowy z dodatkowym zakładem na istniejące pokrycie, szerokości ok. 1,8 m/dwóch rolek na całej długości wymienianych obróbek i instalacji odwodnienia),
16) ponownego montażu istniejącej instalacji odgromowej,
17) demontażu rusztowań i zadaszeń ochronnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien
45261420-4 - Uszczelnianie dachu
45261910-6 - Naprawa dachów
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało wszczęte w dniu 3.06.2024 r. poprzez publikację ogłoszenia o zamówieniu nr 2024/BZP 00349169 w Biuletynie Zamówień Publicznych, z zastosowaniem przepisów ustawy wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia jest niższa niż progi unijne dla robót budowalnych. Termin składania ofert wyznaczono na dzień 18.06.2024 r.o godz. 10.00. Do wpływu tego terminu nie wpłynęła żadna oferta.
| 2024-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |