Zakup i sukcesywne dostawy wody mineralnej dla pracowników Policji garnizonu woj. zachodniopomorskiego i jednostek zamiejscowych KGP
Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00374282
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-19 14:52
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8510309692
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wody mineralne
Wykonawcy
16 przyznanych
PAWEŁ JÓŹWIAKPniewo, PL
11 264,4 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
42 690,78 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
6756,12 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
5866,56 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
5866,56 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
5866,56 PLNWOKAVIT DYSTRYBUCJA EWA I WALDEMAR WOŹNIAK SPÓŁKA JAWNAKaczory, PL
5866,56 PLNWOKAVIT DYSTRYBUCJA EWA I WALDEMAR WOŹNIAK SPÓŁKA JAWNAKaczory, PL
5866,56 PLNPAWEŁ JÓŹWIAKPniewo, PL
7045,92 PLNWOKAVIT DYSTRYBUCJA EWA I WALDEMAR WOŹNIAK SPÓŁKA JAWNAKaczory, PL
5155,92 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
5866,56 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
5155,92 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
6637,68 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
6456,12 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
5866,56 PLNMICHAŁ BASTEKKoszalin, PL
5155,92 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.