Rozbudowa i termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Świeciu.
Powiat Świecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00374285
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00374285/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-19 14:52
- Lokalizacja
- Świecie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9800d0e1-2246-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 5591876820
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00374285 z dnia 2024-06-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Świeciu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świecki
1.3.) Oddział zamawiającego: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świeciu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350978
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Józefa Hallera 9
1.5.2.) Miejscowość: Świecie
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jakubik.a@oswiata.csw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ppp-swiecie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa i termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Świeciu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9800d0e1-2246-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00374285
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00580307/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa i termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Świeciu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00350347
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZEA.251.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa i termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu na działkach nr ewid. 1227/1 i 1227/3 w obrębie ewidencyjnym Świecie - Miasto.
2. Zakres inwestycji obejmuje:
1) rozbiórkę budynku gospodarczo-garażowego oraz gabinetu terapeutycznego;
2) rozbiórkę pokrycia dachu na istniejącym budynku, rozbiórkę rynien, rur spustowych i obróbek blacharskich oraz deskowania połaci dachowych, demontaż zewnętrznych dachowych jednostek klimatyzacji;
3) geodezyjne wytyczenie obiektu w terenie zgodnie z projektem budowlanym;
4) dobudowę dwukondygnacyjnego budynku z poddaszem użytkowym wraz
z pomieszczeniami sanitarnymi, przykrytego dachem dwuspadowym – blachą na rąbek stojący. Obiekt ma być wyposażony w dźwig osobowy przystosowany do transportu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich, łączący wszystkie ogólnodostępne kondygnacje budynku oraz schody wewnętrzne z żelbetowych płyt z betonu od poziomu pierwszego piętra do poddasza:
a) na parterze obiektu zaplanowano: komunikację, WC dla osób niepełnosprawnych, salę terapii wczesnego wspomagania rozwoju, gabinet psychologa, szyb windowy,
b) na piętrze obiektu zaplanowano: komunikację, WC , gabinet terapii psychologicznej, salę terapii integracji sensorycznej,
c) na poddaszu zaplanowano: komunikację oraz salę szkoleniową i do zajęć grupowych;
5) wykonanie instalacji wewnętrznych (instalacje: elektryczna, wodociągowa, sanitarna, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, wentylacji grawitacyjnej wspomaganej i klimatyzacji VRF);
6) wykonanie nowego pokrycia dachowego z blachy stalowej ocynkowanej powlekanej – panel dachowy na rąbek stojący w kolorze grafitowym matowym na istniejącym budynku wraz z dociepleniem wełną mineralną i robotami towarzyszącymi opisanymi w części opisowej projektu architektoniczno-budowlanego, obsadzenie nowego okna połaciowego z funkcją wyłazu dachowego;
7) częściową termomodernizację istniejącego budynku, odnowienie od strony ulic elewacji, wymiana dwóch drzwi zewnętrznych od strony ul. Gimnazjalnej;
8) montaż stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie dobudowanego budynku styropianem o gr. 20 cm. oraz wykonanie jego elewacji;
9) montaż instalacji fotowoltaicznej i odgromowej;
10) ponowny montaż zewnętrznych dachowych jednostek klimatyzacji;
11) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej przez uprawnione jednostki geodezyjne;
12) zagospodarowanie terenu.
3. Roboty budowlane będą zrealizowane w ramach dwóch etapów:
Etap I – będzie obejmował w szczególności:
1) roboty rozbiórkowe:
- budynku gospodarczo-garażowego oraz gabinetu terapeutycznego,
- pokrycia dachu na istniejącym budynku, rozbiórkę rynien, rur spustowych
i obróbek blacharskich oraz deskowania połaci dachowych, demontaż zewnętrznych dachowych jednostek klimatyzacji;
2) roboty remontowe:
- wykonanie nowego dachu na starej części budynku bez ocieplenia ścian od środka
3) geodezyjne wytyczenie obiektu w terenie zgodnie z projektem budowlanym;
4) rozbudowa:
- stan surowy dobudowywanego budynku bez stolarki okiennej i drzwiowej,
- częściowe instalacje sanitarne, podposadzkowe części instalacji kanalizacyjnej,
- instalacje elektryczne: modernizacja rozdzielni głównej w istniejącym budynku,
- demontaż i przełożenie WLZ (wewnętrznej instalacji zasilającej) do budynku gospodarczego,
- instalacje PV i odgromowej na istniejącym budynku,
- montaż kabla zasilającego w nowym budynku,
Etap II – będzie obejmował w szczególności:
1) budowę szybu dźwigowego, montaż dźwigu osobowego;
2) montaż stolarki okiennej i drzwiowej, ocieplenie dobudowanego budynku styropianem
o gr. 20 cm. oraz wykonanie jego elewacji;
3) wykonanie instalacji wewnętrznych (instalacje: elektryczna, wodociągowa, sanitarna, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, wentylacji grawitacyjnej wspomaganej i klimatyzacji VRF);
4) częściową termomodernizację istniejącego budynku, odnowienie od strony ulic elewacji, wymiana dwóch drzwi zewnętrznych od strony ul. Gimnazjalnej;
5) montaż instalacji fotowoltaicznej i odgromowej;
6) ponowny montaż zewnętrznych dachowych jednostek klimatyzacji;
7) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej przez uprawnione jednostki geodezyjne;
8) zagospodarowanie terenu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45000000-7 - Roboty budowlane
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45262210-6 - Fundamentowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, w przypadku gdy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2847500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2943350,00 PLN
| 2024-06-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |