Modernizacja i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i pracowni diagnostycznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu.
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00374817
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00374817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-20 08:59
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3dcba36e-1289-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
- Identyfikator
- 7321003187
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00374817 z dnia 2024-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i pracowni diagnostycznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000677636
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parzęczewska 35
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wss.zgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i pracowni diagnostycznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3dcba36e-1289-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00374817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00305152/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja pomieszczeń SOR-u i pracowni diagnostycznych oraz wymiana instalacji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00326698
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/21/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1919395,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach realizacji projektu pn. „Modernizacja i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i pracowni diagnostycznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu”, zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją projektową oraz SWZ.
Zakres inwestycji polega na wykonaniu robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Modernizacja i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i pracowni diagnostycznych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Skłodowskiej – Curie w Zgierzu” obejmuje m.in.:
a) Roboty budowlane polegające na remoncie wybranych pomieszczeń Szpitalnego Oddziału Ratunkowego i pracowni diagnostycznych w budynku Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu:
- Posadzki – usunięcie warstwy wykończeniowej
- Skucie betonowej pochylni ze schodów w pomieszczeniu SOR.4
- Posadzki – wyrównanie poziomu (wylewka samopoziomująca)
- Montaż listew wyobleniowych PCV
- Posadzki – montaż nowych warstw wykończeniowych
- Sufity – demontaż
- Sufity – montaż nowych sufitów podwieszanych
- Ściany – demontaż istniejących elementów
- Ściany – demontaż płytek ceramicznych
- Naprawa ścian – zacieki i pęknięcia
- Wyrównanie ścian
- Montaż zabudów gipsowo-kartonowych
- Wykończenie ścian inne niż malowanie (tapeta, blacha, wykłądzina ścienna itp.)
- Malowanie
- Ochrona ścian – montaż odbojoporęczy oraz narożników ochronnych
- Skrzydła drzwi drewnianych do obustronnego malowania
- Drzwi i okna do naprawy / uzupełnienia
- Drzwi i okna do wymiany
- Montaż zabezpieczeń skrzydeł drzwi na SOR elastyczną odbojnicą
- Likwidacja zabudowy „covidowej” - rozbiórki
- Obudowa pionu kanalizacji deszczowej
- Montaż zabezpieczeń grzejników
- Montaż drzwiczek rewizyjnych
Wielkość pomieszczeń objętych projektem remontu: 940,76m² + podjazd karetek: 345,57m²
b) Roboty instalacyjne polegające na wymianie, naprawie i uzupełnieniu instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i wentylacji w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu:
- Wymiana odcinków rur i kształtek
- Wymiana wentylatorów osiowych
- Demontaż, płukanie i powtórny montaż grzejników wraz z wymianą zaworów termoregulacyjnych
2. Wykonawca w ramach realizacji Przedmiotu Zamówienia zobowiązany jest do:
a) Realizacji zadania w oparciu o załączoną do SWZ dokumentacje projektową oraz SWZ.
b) Wydzielenia placu budowy,
c) Udzielenia Zamawiającemu gwarancji na wbudowane materiały oraz urządzenia, nie krótszego niż podaje producent urządzeń,
d) Przekazania Zamawiającemu wraz z dokumentacją powykonawczą, atestów wbudowanych materiałów oraz protokołów pomiarowych,
e) Po zakończeniu robót, przedłożenia oświadczenia o prawidłowości wykonania robót zgodnie z dokumentacją projektową, zatwierdzonego przez Zamawiającego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45442100-8 - Roboty malarskie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421141-4 - Instalowanie przegród
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający uznał, że dokumentacja przetargowa – w szczególności dotyczy to SWZ wymaga wprowadzenia istotnych zmian, a także Opis Przedmiotu Zamówienia wymaga doprecyzowania poprzez uzupełnienie dokumentacji projektowej.| 2024-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |