„Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej w m. Chłopków oraz prze-budowa drogi gminnej w m. Komodzianka"
Gmina Frampol
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00374998
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00374998/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-20 09:49
- Lokalizacja
- Frampol, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a5d8c06-fe25-11ee-885b-8267c0608453
- Identyfikator
- 9181993853
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00374998 z dnia 2024-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej w m. Chłopków oraz prze-budowa drogi gminnej w m. Komodzianka"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Frampol
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Radzięcka 8
1.5.2.) Miejscowość: Frampol
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-440
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 685 75 63
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umframpol@frampol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umframpol.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://frampol.ezamawiajacy.pl/pn/frampol/demand/156148/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej w m. Chłopków oraz prze-budowa drogi gminnej w m. Komodzianka"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a5d8c06-fe25-11ee-885b-8267c0608453
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00374998
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047452/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 „Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej w m. Chłopków oraz prze-budowa drogi gminnej w m. Komodzianka"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00293281
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.08.02.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Części 1 – Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chłopków od km 0+000 do km 0+259.W ramach inwestycji droga gminna podana zostanie przebudowie poprzez:
- wykonanie wzmocnienia i wyprofilowanie podbudowy,
- wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej,
- karczowanie zarośli ograniczających widoczność.
W zakres robót wchodzą następujące elementy podstawowe:
- całkowita długość remontowanej drogi gminnej wynosi 259,27 m,
- powierzchnia jezdni utwardzona betonem asfaltowym wynosi 806,76 m2.
Konstrukcja nawierzchni jezdni:
- podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem RM=5,0
- warstwa górna podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 gr 12 cm.
- skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5 kg/m2
- warstwa wiążąca z masy min.-bitum. AC 11W KR 1 gr. 4cm
- skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,3 kg/m2
- warstwa ścieralna z masy min.-bitum. AC 11S KR 1 gr. 4cm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1a do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
Załącznik nr 1a - Części 1 – Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Chłopków od km 0+000 do km 0+259.:
1) Dokumentacja projektowa, w tym:
Materiały techniczne do zgłoszenia robót ,
Orientacja – droga i zjazd,
Przekrój konstrukcyjny – droga i zjazd,
Plan sytuacyjny – droga i zjazd,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
3) Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 168316,89 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Przebudowa drogi gminnej w m. Komodzianka – ETAP IW ramach inwestycji droga gminna podana zostanie przebudowie poprzez:
- wykonanie wzmocnienia i wyprofilowanie podbudowy,
- wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej,
- karczowanie zarośli ograniczających widoczność,
- remont przepustu pod drogą,
- oczyszczenie rowów,
- umocnienie skarp rowów.
4.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1b do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
Załącznik nr 1b - Część 2 - Przebudowa drogi gminnej w m. Komodzianka – ETAP I:
1) Dokumentacja projektowa, w tym:
Materiały techniczne do zgłoszenia robót,
Plan sytuacyjny,
Przekrój,
Zjazd,
Przepust,
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
3) Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 280622,26 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264447,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328096,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 264447,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MAGNA" Barbara Biernat
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621124381
7.3.4) Miejscowość: Momoty Dolne 239
7.3.5) Kod pocztowy: 23-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 264447,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199704,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343434,11 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199704,03 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MAGNA" Barbara Biernat
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621124381
7.3.4) Miejscowość: Momoty Dolne 239
7.3.5) Kod pocztowy: 23-300
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199704,03 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |