Budowa parku przy ul. Sieradzkiej
Miasto Zduńska Wola
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00375169
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00375169/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-20 10:31
- Lokalizacja
- Zduńska Wola, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cfe96b4-0df5-11ef-9b7e-467806a93518
- Identyfikator
- 8291708273
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00375169 z dnia 2024-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parku przy ul. Sieradzkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Zduńska Wola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934424
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stefana Złotnickiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Zduńska Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 438250229
1.5.8.) Numer faksu: 438250202
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdunskawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdunskawola.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdunskawola.ezamawiajacy.pl/pn/zdunskawola/demand/158165/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa parku przy ul. Sieradzkiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cfe96b4-0df5-11ef-9b7e-467806a93518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375169
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012659/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa parku przy ul. Sieradzkiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00317540
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.271.21.2024.JP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2718333,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa parku miejskiego wraz infrastrukturą towarzyszącą w rejonie ulic Sieradzkiej, Ronda Macierzy Szkolnej oraz ulicy Kaczej w Zduńskiej Woli.
2. W zakres zamówienia wchodzi:
1) budowa chodników (alejek parkowych) o nawierzchni gliniasto-żwirowej wraz z podbudową i obramowaniem z miejscowym zastosowaniem elementów oporowych, przełożeniem i rozbiórką płyt chodnikowych i obniżeniem istniejącego obrzeża;
2) budowa przejazdów dla traktorów koszących o wzmocnionej konstrukcji o nawierzchni wykonanej z kostki granitowej cięto – łupanej (płomieniowej);
3) wykonanie opasek z tłucznia granitowego;
4) budowa instalacji oświetlania parkowego wraz z dostawą i montażem: lamp parkowych (słupków świetlnych) wraz z wykonaniem zasilania instalacji z obwodu na ul. Sieradzkiej;
5) wymiana istniejącego słupa oświetleniowego betonowego na słup stalowy z wysięgnikami i montażem nowej oprawy oraz przewieszeniem istniejącej oprawy wraz z okablowaniem;
6) dostawa i montaż słupów oświetleniowych wraz z wysięgnikami oraz opraw oświetleniowych i okablowania;
7) budowa instalacji monitoringu i instalacji zasilania urządzeń monitoringu (bez montażu kamer) w zakresie ułożenia światłowodu wraz ze studniami teletechnicznymi i kabla zasilającego między słupami na których docelowo będą zamontowane kamery monitoringu;
8) budowa wiszących chodników o konstrukcji drewnianej w śladzie projektowanych alejek parkowych;
9) budowa rowu odpływowo-chłonnego między ul. Kaczą a rzeką Pichną wraz z wylotem do rzeki i umocnieniem skarpy. Zakres zamówienia nie obejmuje budowy osadnika i separatora substancji ropopochodnych wraz z ich orurowaniem;
10) budowa dwóch mostów nad rowem odpływowo-chłonnym wraz balustradami i deskowaniami bocznymi;
11) rozbiórka istniejącego mostu o konstrukcji stalowej nad rzeką Pichną;
12) budowa mostu na rzeką Pichną;
13) przebudowa istniejącego słupa energetycznego nN (wymiana słupa) wraz z przełożeniem napowietrznej linii, przyłącza zasilającego nieruchomość przy ul. Kaczej 3 (dz. ew. nr 88 obręb 6) i światłowodu, zabezpieczeniem kabli, demontaż słupów elektroenergetycznych oraz linii napowietrznej na terenie projektowanego parku;
14) odtworzenie zasilania w energię elektryczną posesji przy ul. Kaczej 7,dz. ew. nr 93 obręb 6 (budowa WLZ oraz wymianą istniejącego złącza kablowego na złącze kablowe pomiarowe wraz z przygotowaniem niezbędnych dokumentów odbiorczych koniecznych do złożenia w PGE Dystrybucja S.A.);
15) rozbiórka potencjalnych fundamentów dawnej zabudowy w przypadku ich odkrycia w trakcie prac budowlanych;
16) budowa pryzm piaskowo-gliniastych dla owadów;
17) dostawa i montaż obiektów małej architektury (kosze na śmieci, ławki, tablice informacyjne - treści tablic do uzgodnienia z Zamawiającym), słupki separujące, tabliczki ostrzegawcze pryzm piaskowo - gliniastych);
18) dostawa i montaż głazów narzutowych;
19) dostawa i montaż tablicy pamiątkowej o wymiarze 100 x 70 cm (wersja pozioma) materiał: dibond pokryty laminatem nadruk: dwustronny pełny kolor zawartość: logotyp WFOŚiGW w Łodzi, treść - czarna czcionka, tło białe, montaż: na konstrukcji stalowej ocynkowanej (2 nogi);
20) nasadzenia zieleni wysokiej (drzewa) oraz niskiej (łąka kwietna);
21) pielęgnacja istniejącego drzewostanu poprzez zdjęcie posuszu;
22) profilowanie (kształtowanie) terenu - wyprofilowanie spadków i niecek;
23) konserwacja obiektów małej architektury i wszystkich wbudowanych elementów drewnianych oraz opraw i słupów oświetleniowych (min. 2 razy do roku). Zakres konserwacji musi być zgodny z wytycznymi producentów urządzeń, materiałów budowlanych i obiektów małej architektury. Koszty materiałów eksploatacyjnych do przeprowadzenia konserwacji ponosi Wykonawca;
24) wykonawca zapewni w okresie gwarancji zabiegi pielęgnacyjne założeń zieleni w tym nasadzeń drzew, Wykonawca zapewni pełne uzupełnienie nasadzeń, które zostały zakwalifikowane jako nieudane oraz wypady drzew na koszt własny. Koszty materiałów (nawozów, wody, nawozów mineralnych, oprysków) do przeprowadzenia pielęgnacji ponosi Wykonawca. Zakres pielęgnacji określono w projekcie zieleni - pkt. 5.4 Wytyczne do zabiegów pielęgnacyjnych w okresie gwarancyjnym;
25) wprowadzenie i utrzymanie tymczasowej organizacji ruchu;
26) dostawa i montaż wygrodzenia terenu budowy;
27) wykonanie dróg tymczasowych;
28) usunięcie pięciu kasztanowców oraz jednego krzewu bzu lilaka wraz z wywozem gałęzi;
29) obsługa geodezyjna wraz z wykonaniem inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej;
30) sporządzenie i dostarczenie Zamawiającemu harmonogramu rzeczowo-finansowego i kosztorysu ofertowego odzwierciedlającego cenę za wykonanie przedmiotu zamówienia w terminie do 10 dniu od zawarcia umowy;
31) roboty rozbiórkowe wraz z wywozem materiałów rozbiórkowych i utylizacją;
32) odtworzenie trawników i rekultywacja gruntów przydrożnych;
33) zabezpieczenie drzew na czas budowy zgodnie z przyjętymi w Mieście Zduńska Wola standardami
34) dostawa i montaż tablicy informacyjnej o wymiarze ok. 21 x 15 cm materiał: dibond pokryty laminatem nadruk/blacha stalowa: pełny kolor, treść - biała czcionka, tło niebieskie, montaż: na konstrukcji stalowej ocynkowanej (1 noga).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45221113-7 - Roboty budowlane w zakresie mostowych przejść dla pieszych
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3297000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5470352 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3297000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU ELBLUM ELŻBIETA WITASZCZYK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 8291180033
7.3.3) Ulica: ul. Kościelna 21
7.3.4) Miejscowość: Zduńska Wola
7.3.5) Kod pocztowy: 98-220
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
PRIMAVERA Agnieszka Woźniak 15%
TRANS-KOP Mariola Rychlik 20%
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3297000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |