Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Samlino, obręb Benice, gmina Kamień Pomorski

Nadleśnictwo Rokita

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00375510
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00375510/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-20 11:44
Lokalizacja
Przybiernów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f9b99bd9-01f9-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
Identyfikator
8560005132
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR LISZEWSKIPłoty, PL · lot 0
1 966 770 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00375510 z dnia 2024-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Samlino, obręb Benice, gmina Kamień Pomorski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Rokita

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539261

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rokita 2

1.5.2.) Miejscowość: Przybiernów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: +48914186587

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rokita@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rokita.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f9b99bd9-01f9-11ef-b21f-3ab44b58c1d6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Samlino, obręb Benice, gmina Kamień Pomorski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9b99bd9-01f9-11ef-b21f-3ab44b58c1d6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375510

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00290475/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa drogi leśnej w Leśnictwie Samlino

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00300264

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1639657,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje budowę drogi leśnej nr 5 położonej w Nadleśnictwie Rokita na terenie Leśnictwa Samlino. Celem budowy jest dostosowanie parametrów technicznych drogi, w zakresie przekroju poprzecznego
i konstrukcji nawierzchni jezdni do przeniesienia obciążeń od pojazdów uczestniczących w ruchu transportu leśnego. Zakres robót budowlanych obejmuje:
• Budowę wewnętrznej, dojazdowej drogi leśnej o nawierzchni z kruszywa, wraz z jej wyposażeniem w postaci zjazdów na drogi wewnętrzne i mijanek o nawierzchni z kruszywa (długość odcinka 2040 mb).
• Budowę placu składowego o nawierzchni z pełnych płyt betonowych pełniącego rolę placu do zwracania na końcu drogi na działce nr 28/2.
Inwestycja położona jest w powiecie kamieńskim, gminie Kamień Pomorski, na obszarze działek ewidencyjnych 13, 14, 15, 16, 29/1, 28/2, obręb ewidencyjny Benice.

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został opisany w załączniku nr 1 - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się

Projekt zagospodarowania terenu
Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
Przedmiar robót
Kosztorys ofertowy
Decyzja pozwolenie na budowę
Zaświadczenie prawomocność Decyzji pozwolenia na budowę
Przedmiar robót (załącznik nr 1.3) ma jedynie charakter pomocniczy ułatwiający Wykonawcy przygotowanie oferty.
Załączone do SWZ przedmiary robót nie determinują zakresu zamówienia. Wykonawca we własnym zakresie powinien zweryfikować i ustalić, czy zachodzi konieczność wykonania innych robót budowlanych niż określone w przedmiarze robót oraz czy podane ilości są prawidłowe. Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia w cenie oferty wszystkich kosztów za roboty niezbędne prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, zgodnie z technologią robót określaną w SWZ.

Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w tracie realizacji zamówienia:
- polegające na obsłudze ciężkiego sprzętu budowlanego m.in. maszyn
budowlanych takich jak walce statyczne, koparki lub koparko- ładowarki, równiarki samojezdne
Sposób weryfikacji zatrudnienia w/w osób, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały w
projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy
osób wykonujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie tj. kierownika budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1966770,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2151270,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1966770,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prace Ziemne Sławomir Liszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8571774839

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 23

7.3.4) Miejscowość: Płoty

7.3.5) Kod pocztowy: 72-310

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca będzie mógł wykorzystać zasoby podmiotu udostępniającego przy wykonywaniu zamówienia, wiedza i doświadczenie na każdym etapie budowy. Zgłoszony podwykonawca: Derylak-Bud Sp. z o.o. , ul. Szczecińska 24, 72-400 Kamień Pomorski.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1966770,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 170 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane