Remont instalacji elektrycznej i teleinformatycznej oraz pomieszczeń biurowych w Prokuraturze Okręgowej w Nowym Sączu
Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00375647
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00375647/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-20 12:10
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f08cb5fa-0de5-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
- Identyfikator
- 7341024063
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00375647 z dnia 2024-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej i teleinformatycznej oraz pomieszczeń biurowych w Prokuraturze Okręgowej w Nowym Sączu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000569585
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 56 A
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184141000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro.podawcze.ponsa@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/web/po-nowy-sacz
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f08cb5fa-0de5-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji elektrycznej i teleinformatycznej oraz pomieszczeń biurowych w Prokuraturze Okręgowej w Nowym Sączu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f08cb5fa-0de5-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375647
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00101674/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont instalacji elektrycznej i teleinformatycznej oraz pomieszczeń biurowych w Prokuraturze Okręgowej w Nowym Sączu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00335894
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3018-7.261.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont instalacji elektrycznej i teleinformatycznej oraz pomieszczeń biurowych w Prokuraturze Okręgowej w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 56A.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) roboty malarskie renowacyjne ścian i sufitów,
2) wymianę posadzek z PCV na płytki ceramiczne,
3) dostawę i montaż lady do obsługi interesanta,
4) cyklinowanie podłóg z parkietu,
5) wymianę oświetlenia,
6) montaż dodatkowych gniazd teleinformatycznych,
7) wymianę części osprzętu elektrycznego,
8) montaż okablowania strukturalnego,
9) wydzielenie ścianki działowej,
10) przenoszenie akt,
11) wynoszenie mebli przed remontem i wnoszenie mebli po remoncie,
12) uporządkowanie terenu robót oraz wywóz i utylizacja odpadów powstałych w wyniku realizacji zamówienia.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają:
1) Opis przedmiotu zamówienia,
2) Projekt remontu
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
4) Przedmiary robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45442100-8 - Roboty malarskie
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45262321-7 - Wyrównywanie podłóg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego ofertę złożyło sześciu wykonawców. Jedyną ofertą, której cena nie przekraczała kwoty, jaką Zamawiający podał przed otwarciem ofert jest oferta wykonawcy Zakład Remontowo-Budowlany Marek Fecko, ul. Chruślicka 69, 33-300 Nowy Sącz.W wyniku oceny i badania ofert Zamawiający dokonał odrzucenia oferty Wykonawcy, o którym mowa wyżej. Uzasadnienie odrzucenia wskazano we wcześniejszej części pisma.
W związku z odrzuceniem oferty Zakład Remontowo-Budowlany Marek Fecko, ul. Chruślicka 69, 33-300 Nowy Sącz, ofertą niepodlegającą odrzuceniu zawierającą kolejną najniższą cenę jest oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia REMBUD s.c. Krzysztof Kosal, Józef Kmiecik, jednak cena tej oferty przekracza kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający dokonał analizy możliwości zwiększenia posiadanej kwoty do ceny oferty REMBUD s.c. Krzysztof Kosal, Józef Kmiecik, jednak środków takich nie poosiada.
Mając na uwadze powyższe, przedmiotowe postępowanie podlega unieważnieniu z przyczyn podanych powyżej.
| 2024-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |