Budowa instalacji fotowoltaicznych dla Stacji Uzdatniania wody w Gminie Wiązów
Gmina Wiązów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00375858
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00375858/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-20 12:52
- Lokalizacja
- Wiązów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae0d1b27-181c-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 9141224485
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00375858 z dnia 2024-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji fotowoltaicznych dla Stacji Uzdatniania wody w Gminie Wiązów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 37
1.5.2.) Miejscowość: Wiązów
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-120
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 7139331136
1.5.8.) Numer faksu: 713931136 wew.13
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: emilia.kowalska@wiazow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiazow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wiazow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa instalacji fotowoltaicznych dla Stacji Uzdatniania wody w Gminie Wiązów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae0d1b27-181c-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375858
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013483/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa instalacji fotowoltaicznych dla Stacji Uzdatniania Wody w Gminie Wiązów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334818
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BS.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych: Edycja 8.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie mikro instalacji fotowoltaicznych (bez magazynu energii) o mocach:
- SUW Częstocice – 49,88 kWp,
- SUW Łojowice – 49,88 kWp,
- SUW Księżyce – 49,88 kWp,
- SUW Wiązów – dwie instalacje o mocy 40 kWp,
działających w oparciu o energię promieniowania słonecznego.
Służyć ona będzie do zaspokajania potrzeb na energię elektryczną stacji uzdatniania wody w Gminie Wiązów oraz przyczynią się do zmniejszenia zapotrzebowania na energię elektryczną z sieci dystrybucyjnej.
Zadanie obejmuję:
• wykonanie dokumentacji projektowej wraz ze wszystkimi wymaganymi prawem uzgodnieniami i pozwoleniami,
• dostawę podzespołów do budowy elektrowni fotowoltaicznej (bez magazynu energii)
• wszelkie prace budowlano-montażowe i remontowe,
• dostosowanie istniejącej instalacji elektrycznej do przyłączenia elektrowni fotowoltaicznej ,
• konfigurację oraz rozruch testowy elektrowni fotowoltaicznej,
• przeprowadzenie szkolenia użytkowników obiektu, w którym zostaną zamontowane instalacje,
• przygotowanie i złożenie wniosku w imieniu Zamawiającego do zakładu energetycznego (Tauron Nowe Technologie S.A. ) o przyłączenie instalacji do sieci w terminie 14 dni od daty zakończenia prac objętych niniejszym postępowaniem wraz z przeprowadzeniem wszystkich działań związanych z przyłączeniem do sieci zakładu energetycznego i podpisaniem umowy na mikro instalacje i odbiór energii.
Lokalizacja- inwestycja realizowana na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Gminie Wiązów:
• lokalizacja 1:Częstocice, działka 14/3, obręb Częstocice, powiat Strzeliński, gmina Wiązów,
• lokalizacja 2: Łojowice, działka 33/1, obręb Łojowice, powiat Strzeliński, gmina Wiązów,
• lokalizacja 3: Księżyce, działka 203/1, obręb Księżyce, powiat Strzeliński, gmina Wiązów,
• lokalizacja 4: PV1 i PV2 Wiązów, działka 184/3, obręb Wiązów, powiat Strzeliński, gmina Wiązów,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w załączniku - Program Funkcjonalno – Użytkowy Budowy instalacji fotowoltaicznych dla Stacji Uzdatniania wody w Gminie Wiązów - (z wyłączeniem magazynów energii).
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 17
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 425132,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 971700,00 PLN
| 2024-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |