„Modernizacja placówek edukacyjnych Powiatu Białogardzkiego”.
Powiat Białogardzki - Starostwo Powiatowe w Białogardzie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00375930
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00375930/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-20 13:05
- Lokalizacja
- Białogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-13a408e4-1c16-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 6721720236
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00375930 z dnia 2024-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja placówek edukacyjnych Powiatu Białogardzkiego”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Białogardzki - Starostwo Powiatowe w Białogardzie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920831
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 16-17
1.5.2.) Miejscowość: Białogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-bialogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-bialogard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-13a408e4-1c16-11ef-a7c1-72acb4a2af8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja placówek edukacyjnych Powiatu Białogardzkiego”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13a408e4-1c16-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375930
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031060/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja placówek edukacyjnych Powiatu Białogardzkiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00342241
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZR.272.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji trzech placówek edukacyjnych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja placówek edukacyjnych Powiatu Białogardzkiego”.
1) Liceum Ogólnokształcące w Białogardzie ul. Grunwaldzka 46, 78-200 Białogard
Opis inwestycji: Demontaż starej podłogi, kompleksowe wykonanie podłogi sportowej (legary, parkiet, lakierowanie, malowanie linii)
2) Zespół Szkół im. Jana Pawła II, ul. Zamoyskiego 3a, 78-200 Białogard
Opis inwestycji: Modernizacja ciągów komunikacyjnych na potrzeby uczniów niepełnosprawnych w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II. Modernizacja parkietu w sali gimnastycznej, sali korekcji wad postawy oraz integracji sensorycznej. Modernizacja niezbędnego dla uczniów poruszających się na wózkach podnośnika dźwigowego. Modernizacja oświetlenia z dostosowaniem do Polskich Norm. Modernizacja części dachu.
3) Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białogardzie, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 14, 78-200 Białogard.
Opis inwestycji: Modernizacja i dostosowanie do potrzeb uczniów ciągów komunikacyjnych w ZSP. Modernizacja kotłowni szkolnej, zmniejszająca pobór energii. Modernizacja i doposażenie Sali ćwiczeń – siłowni w nowoczesny sprzęt służący rozwojowi fizycznemu uczniów. Modernizacja pomieszczeń sanitarno – higienicznych z natryskami na sali gimnastycznej. W budynku, w którym prowadzone są warsztaty zawodowe: w Centrum Kształcenia Zawodowego (CKZ przy ul. Mickiewicza 26) modernizacja oświetlenia działów elektrycznego, mechanicznego oraz ciągów komunikacyjnych na oświetlenie led zgodne z wymogami zawartymi w Polskiej Normie Energetycznej (PN-EN 12464-1:2022-01 Światło i oświetlenie miejsc pracy. Cz. I: Miejsca pracy we wnętrzach) oraz zmniejszające pobór. Modernizacja szatni uczniowskich w CKZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
90500000-2 - Usługi związane z odpadami
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z faktem, że do terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta, gdzie cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2905426,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2905426,61 PLN
| 2024-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |