Budowa sieci wod. – kan. a.Budowa wodociągu w ul. Monte Cassino w Pruszkowie b.Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Monte Cassino w Pruszkowie c.Budowa wodociągu w ul. Brygady Karpackiej w Pruszkowie
Gmina Miasto Pruszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00376261
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00376261/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-20 14:09
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e3c8ebb2-03a4-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 5342406015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00376261 z dnia 2024-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wod. – kan. a.Budowa wodociągu w ul. Monte Cassino w Pruszkowie b.Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Monte Cassino w Pruszkowie
c.Budowa wodociągu w ul. Brygady Karpackiej w Pruszkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Pruszków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015834660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J.I. Kraszewskiego 14/16
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@miasto.pruszkow.p
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wod. – kan. a.Budowa wodociągu w ul. Monte Cassino w Pruszkowie b.Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Monte Cassino w Pruszkowiec.Budowa wodociągu w ul. Brygady Karpackiej w Pruszkowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e3c8ebb2-03a4-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376261
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056423/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Budowa kanalizacji sanitarnej w ul Monte Cassino w Pruszkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00303277
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSR.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Budowy sieci wod. – kan.
a. Budowa wodociągu w ul. Monte Cassino w Pruszkowie
b. Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Monte Cassino w Pruszkowie
c. Budowa wodociągu w ul. Brygady Karpackiej w Pruszkowie
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
a. Budowa sieci wodociągowej w ul. Monte Cassino w Pruszkowie
- rury żeliwne sferoidalne dn100 - około 260mb ( w tym o połączeniach elastycznych około 248mb + o połączeniu blokowane około 12mb.
- zasuwa kołnierzowa PAF dn100 - 1 szt.
- hydrant podziemny ppoż. dn80 - 5 szt.
- rura stalowa dn323,9/8mm (osłonowa) - 12mb.
b. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Monte Cassino w Pruszkowie
- rury PP lite-jednorodna dn 0.20/7.7mm - około 250,50mb
- rury PP-Hm dn 0,22 - około 14,50mb
- rura stalowa dn 419/10 mm - około 14,50mb
- studnia rewizyjna betonowa dn 1200 - 7 komp.
- trójnik PP dn 200/260 - 2 szt.
c. Budowa sieci wodociągowej w ul. Brygady Karpackiej w Pruszkowie
- rury żeliwne sferoidalne dn100 - około 303mb (w tym o połączeniu elastycznym około 290mb + o połączeniu blokowanym 13mb)
- zasuwa kołnierzowa dn100 - 1 szt.
- hydrant podziemny ppoż. dn80 - 3 szt.
- rura stalowa dn323,9/8 mm (osłonowa) - 12.50mb
oraz inne prace tj.
- w trakcie i po zakończeniu robót instalacyjnych należy wykonać utwardzenie drogi o
szerokości min. 4.0m i długości około 300mb (Monte Cassino) oraz szerokość min 2.0m (Brygady Karpackiej)
około 300mb na całej długości prowadzonych prac –
- I warstwa – gruzobeton o frakcji 31-100 grubości 20 cm (zagęszczonej)
- II warstwa – kruszywo kamienne o frakcji 31-60 grubości 10cm (zagęszczonej)
- III warstwa klinującą z kruszywa frakcji 0-31mm.
- wykonanie-sprawdzenie wydajności hydrantów ppoż po zakończeniu inwestycji
(wszystkie)
- zgłoszenie rozpoczęcia robot i zakończenia robót do WINB oraz PINB dla w/w zadań
- uiszczenie opłat za umieszczenie urządzeń w terenie kolejowym i wszelkich z tym związanym opłat
- uzyskanie decyzji na wycinkę drzew
- inne wg projektu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 847347,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1689058,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 847347,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRI INSBUD – BIS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342590272
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 847347,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |