Budowa pumptracku i zagospodarowanie terenu w Osiecku
Miasto i Gmina Osieck
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00376549
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00376549/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-20 14:59
- Lokalizacja
- Osieck, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26dcd2bc-1da5-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 8261170716
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00376549 z dnia 2024-06-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pumptracku i zagospodarowanie terenu w Osiecku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Osieck
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582285
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Osieck
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-445
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 685 70 26
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminaosieck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osieck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26dcd2bc-1da5-11ef-a7c1-72acb4a2af8f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa pumptracku i zagospodarowanie terenu w Osiecku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26dcd2bc-1da5-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376549
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00006566/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa Pumptruck-u i zagospodarowanie terenu w Osiecku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00345695
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa pumptracku i zagospodarowanie terenu w Osiecku”
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wszelkich prac związanych z budową toru rowerowego typu „pumptruck”, placu zabaw, oraz utwardzeń i piłkochwytów na terenie działki o nr ew. 2071/3 i 2070/3 obręb 0008 Osieck w miejscowości Osieck, przy ul. Ul. Warszawskiej 61 nie znajdują się elementy zagospodarowania.
3. Zakres robót obejmuje w szczególności: prace przygotowawcze - pomiarowe, zdjęcie humusu, budowę toru rowerowego typu „Pumptruck”, budowę placu zabaw, montaż piłkochwytów wys. 8 m., montaż elementów małej architektury – ławki, stojaki na rowery, kosze na odpady, prace wykończeniowe (niwelacja ziemi, inne prace ziemne).
4. Zakres robót i technologię oraz warunki realizacji określone w przedmiarze robót stanowiącym załącznik do niniejszego SWZ, oraz dokumentacji techniczna stanowiąca załącznik do zgłoszenia robót niewymagających pozwolenia na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212130-6 - Roboty budowlane w zakresie parków rozrywki
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na zadanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1079940 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1803268,31 PLN
| 2024-06-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |