Prace remontowo-budowlane polegające na wymianie wykładzin i paneli podłogowych oraz dostarczenie fabrycznie nowych płytek/paneli i ich montaż w budynku SP

Stałe Przedstawicielstwo RP przy Biurze NZ w Genewie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00376712
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00376712/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-20 17:13
Lokalizacja
Le Grand-Saconnex, CH
Kraj zamawiającego
CH
ID przetargu
ocds-148610-97de40c1-2e6e-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
CH
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePokrywanie podłóg i ścianKładzenie i wykładanie podłógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYK CHELWINGPoznań, PL · lot 0
35 172,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00376712 z dnia 2024-06-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowo-budowlane polegające na wymianie wykładzin i paneli podłogowych oraz dostarczenie fabrycznie nowych płytek/paneli i ich montaż w budynku SP

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stałe Przedstawicielstwo RP przy Biurze NZ w Genewie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: CH

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ancienne-Route 15

1.5.2.) Miejscowość: Le Grand-Saconnex

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-18

1.5.5.) Kraj: Szwajcaria

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: CH013 - Genève

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: genewa.onz.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/onz/stale-przedstawicielstwo-rp-przy-biurze-narodow-zjednoczonych-w-genewie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Placówka dyplomatyczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Placówka dyplomatyczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace remontowo-budowlane polegające na wymianie wykładzin i paneli podłogowych oraz dostarczenie fabrycznie nowych płytek/paneli i ich montaż w budynku SP

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97de40c1-2e6e-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376712

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00241952/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Prace remontowo-budowlane polegajace na wymianie wykładzin i paneli podłogowych oraz dostarczenie fabrycznie nowych płytek/paneli winylowych LVT i ich montaż w budynku SP

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie zagranicznej a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 5 538 000 euro dla robót budowlanych

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/ZP/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 190487,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Prace remontowo-budowlane polegające na wymianie wykładzin i paneli podłogowych oraz dostarczenie fabrycznie nowych płytek/paneli winylowych LVT i ich montaż w części budynku SP

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 4

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35172,20 CHF

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43199,65 CHF

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35172,20 CHF

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FRB-PCH Patryk Chelwing

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7661658668

7.3.3) Ulica: Jeleniogórska Nr 1/3i/23

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-179

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35172,20 CHF

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-07-15
2024-06-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane