Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach realizacji projektu pn. „Modernizacja Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii”

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00376941
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00376941/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-21 08:38
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f7b30d6-f57a-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
Identyfikator
7321003187
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi w zakresie nadzoruPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztówNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi kontroli technicznejUsługi zarządzania budowąRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneRoboty rozbiórkoweRoboty malarskieInstalowanie zabudowanych mebliPokrywanie podłóg i ścianKładzenie glazuryInstalowanie drzwi i okienInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK KWIATKOWSKIGłowno, PL · lot 0
2 862 825 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00376941 z dnia 2024-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach realizacji projektu pn. „Modernizacja Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000677636

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parzęczewska 35

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wss.zgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.zgierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wss-zgierz.logintrade.net/rejestracja/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach realizacji projektu pn. „Modernizacja Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f7b30d6-f57a-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00376941

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00274789

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP/17/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach realizacji projektu pn. „Modernizacja Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii”, zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

79714000-2 - Usługi w zakresie nadzoru

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431200-9 - Kładzenie glazury

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2862825,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4617000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2862825,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENBUD Jacek Kwiatkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7331119135

7.3.4) Miejscowość: Głowno

7.3.5) Kod pocztowy: 95-015

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2862825,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane