Robota budowlana polegająca na pracach remontowych w budynkach Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego przy ul. Bagrowej 1 w Krakowie
Instytut Nafty i Gazu- Pań stwowy Instytut Badawczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00377009
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00377009/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-21 08:57
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6a942e40-0b80-11ef-9b7e-467806a93518
- Identyfikator
- 6750001277
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00377009 z dnia 2024-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Robota budowlana polegająca na pracach remontowych w budynkach Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego przy ul. Bagrowej 1 w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Nafty i Gazu- Pań stwowy Instytut Badawczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023136
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubicz
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-503
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@inig.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.inig.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://inig.ezamawiajacy.pl/pn/inig/demand/157616/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w dziedzinie nafty i gazu w ramach nauk przyrodniczych i technicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Robota budowlana polegająca na pracach remontowych w budynkach Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego przy ul. Bagrowej 1 w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a942e40-0b80-11ef-9b7e-467806a93518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377009
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00311056
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ 2710-22/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na:
a) remoncie elewacji na budynku baraku biurowego;
b) remoncie schodów zewnętrznych między budynkami B i C;
c) wymianie drzwi w budynku E na I piętrze w pokojach nr 77, 80, 81,85, 86, 88 i nr 90;
d) remoncie posadzki w garażu stalowym przy budynku C;
e) wydzieleniu korytarza na parterze budynku C zabudową aluminiową z kontrolą dostępu;
f) remoncie pokoi biurowych nr 42 i 42A na parterze budynku C;
g) malowaniu ścian laboratorium Zakładu w pomieszczeniach nr 60 i 61 w budynku D;
h) wymianie drzwi na akustyczne AL wraz z montażem odwodnienia do pomieszczenia nr 40 w budynku C ;
i) remoncie pokoi biurowych wraz z komunikacją na I piętrze budynku B wraz z wymianą instalacji elektrycznej;
j) remoncie pokoju nr 105 na I piętrze w budynku G;
k) remoncie instalacji centralnego ogrzewania (c.o.) w pawilonie B.
Wszystkie roboty prowadzone będą w czynnych obiektach (pawilonach i budynkach) przy ul. Bagrowej 1 w Krakowie.
Roboty budowlane prowadzone będą w trybie remontu.
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I WYMAGAŃ STANOWI DOKUMENTACJA PROJEKTOWA stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu oferty zostały złożone przez 6 Wykonawców. Oferty złożone przez 3 Wykonawców, zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 5) Ustawy Pzp, zostały przez Zamawiającego odrzucone.Wartość najkorzystniejszej oferty (spośród ofert niepodlegających odrzuceniu) wynosi: 1 552 402,66 zł brutto. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć: 1 323 401,18 zł brutto.
Oznacza to, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Wobec tego - zgodnie z art. 255 pkt. 3) Ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
| 2024-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |