Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych poprzez utwardzenia nawierzchni jezdni kruszywem łamanym w gminie Kłecko
Gmina Kłecko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00377018
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00377018/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-21 08:59
- Lokalizacja
- Kłecko, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-780b3d28-061f-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 7842438290
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00377018 z dnia 2024-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych poprzez utwardzenia nawierzchni jezdni kruszywem łamanym w gminie Kłecko
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłecko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259465
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 14
1.5.2.) Miejscowość: Kłecko
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-270
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 614270125
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klecko@klecko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://klecko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-780b3d28-061f-11ef-b81b-aebd110f52791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych poprzez utwardzenia nawierzchni jezdni kruszywem łamanym w gminie Kłecko2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-780b3d28-061f-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377018
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025930/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych poprzez utwardzenia nawierzchni jezdni kruszywem łamanym w gminie Kłecko.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306457
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RFZ.271.15.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Planowane prace polegać będą na przebudowie dróg dojazdowych do gruntów rolnych poprzez utwardzenia nawierzchni jezdni kruszywem łamanym.
2. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia na okres minimum 36 miesięcy, liczone od dnia odbioru.
UWAGA:
Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem niniejszego zamówienie są prace, które polegać będą na wykonaniu jezdni z kruszywa łamanego frakcji 0-31,5 mm o szer. 4,0 metrów, dla następujących dróg:
a) Droga gminna nr 283078P w Komorowie (odc. dł. 404 mb),
b) Droga wewnętrzna nr ewid. 782 w Kłecku (odc. dł. 400 mb),
c) Droga gminna nr 283002P w Świniarach (odc. dł. 290 mb).
2) Łączna długość nowych nawierzchni jezdni z kruszywa łamanego wynosić będzie 1,094 km.
3) W ramach przebudowy zaplanowano ścinkę pobocza gruntowego, oraz wykonanie zjazdów na grunty rolne. Ponadto zaplanowano wykonanie poboczy drogowych, poprzez właściwe ich uformowanie i rozplantowanie gruntu.
4) Każde z opisanych zadań winno zostać oznakowane tablicą pamiątkową, z informacją o sfinansowaniu w części zadania ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego i w uzgodnieniu z Zamawiającym.
5. Szczegółowy opis zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robór budowlanych, które stanowią Załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178523,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325917,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178523,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Drogowa "ANDAR" s.c. A.D. Białobrzyccy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365716661
7.3.3) Ulica: Wodna 18
7.3.4) Miejscowość: Gniezno
7.3.5) Kod pocztowy: 62-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178523,97 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |