Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Gorzkowice – część 6
Gmina Gorzkowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00377209
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00377209/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-21 09:48
- Lokalizacja
- Gorzkowice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c0809315-06df-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
- Identyfikator
- 7711087832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00377209 z dnia 2024-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Gorzkowice – część 6
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorzkowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647871
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 3
1.5.2.) Miejscowość: Gorzkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-350
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 044 6818006
1.5.8.) Numer faksu: 044 6818006
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gorzkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gorzkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c0809315-06df-11ef-bfd2-32fa350b5bfc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Gorzkowice – część 62.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0809315-06df-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377209
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00580328/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Gorzkowice część 6
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00313463
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5291782,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym
pn. „Poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Gorzkowice – część 6”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
4.3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
Szczegółowy zakres przedsięwzięcia został określony w dokumentacji projektowej
i obejmuje:
1. Roboty budowlane w zakresie remontu drogi wewnętrznej w miejscowości Krzemieniewice w km od 0+000,00 do 0+298,01, gm. Gorzkowice. W zakres robót wchodzi remont nawierzchni jezdni, poboczy. Zakres prac pokazano na załącznikach graficznych.
Parametry charakterystyczne obiektu objętego zadaniem:
• Droga wewnętrzna
• Rodzaj drogi - jednojezdniowa
• Szerokość jezdni - śred. ok. 4,0m /wg rys. "Plan syt.-wysokościowy" (PSW)
• Długość odc. - 298,01 m
• Przekrój drogi - drogowy
• Odwodnienie drogowe - do istniejących rowów oraz na niżej położone tereny pasa drogowego
Zestawienie powierzchni:
• Jezdnia - 1242,1 [m2]
• Pobocza - 447,1 [m2]
2. Roboty budowlane w zakresie remontu drogi gminnej w miejscowości Kolonia Krzemieniewice w km od 0+219,65 do 0+423,42, gm. Gorzkowice. W zakres robót wchodzi remont nawierzchni jezdni, poboczy. Zakres prac pokazano na załącznikach graficznych.
Parametry charakterystyczne obiektu objętego zadaniem:
• Kategoria drogi - Gminna
• Rodzaj drogi - jednojezdniowa
• Szerokość jezdni - śred. ok. 4,5 ÷ 5,0m /wg rys. "Plan syt.-wysok." (PSW)
• Długość odc. w opracowaniu- 203,77m
• Przekrój drogi - drogowy
• Zjazdy - zwykłe
• Odwodnienie drogowe - do istniejących rowów oraz na niżej położone tereny pasa drogowego
Zestawienie powierzchni:
• Jezdnia – 917,00 [m2]
• Pobocza – 305,70[m2]
Przedmiot zamówienia wskazany w pkt. 4.3 ppkt. 2 obejmuje wyłącznie zakres wskazany powyżej tj w km od 0+219,65 do 0+423,42. Wykonawca powinien uwzględnić, że nie należy wyceniać pozostałej długości odcinka. która została ujęta w dokumentacji projektowej.
3. Roboty budowlane w zakresie remontu drogi gminnej w miejscowości Marianek w km od 0+000,00 do 0+638,43, gm. Gorzkowice. W zakres robót wchodzi remont nawierzchni jezdni, poboczy. Zakres prac pokazano na załącznikach graficznych.
Parametry charakterystyczne obiektu objętego zadaniem :
• Kategoria drogi - Gminna
• Rodzaj drogi - jednojezdniowa
• Szerokość jezdni - śred. ok. 4,0m /wg rys. "Plan syt.-wysok," (PSW)
• Długość odc. w opracowaniu - 638,43 m
• Przekrój drogi - drogowy
• Zjazdy - zwykłe
• Odwodnienie drogowe - do istniejących rowów oraz na niżej położone tereny pasa drogowego
Zestawienie powierzchni:
• Jezdnia - 2603,7 [m2]
• Pobocza - 957,7 [m2]
4. Roboty budowlane w zakresie remontu drogi gminnej i wewnętrznej w miejscowości Daniszewice w miejscowości Daniszewice w km od 0+000,00 do 0+868,12, gm. Gorzkowice. W zakres robót wchodzi remont nawierzchni jezdni, poboczy. Zakres prac pokazano na załącznikach graficznych.
Parametry charakterystyczne obiektu objętego zadaniem :
• Kategoria drogi - Gminna
• Rodzaj drogi- jednojezdniowa
• Szerokość jezdni - śred. ok. 4,5m /wg rys. "Plan syt-wys."(PSW)
• Długość odc. w opracowaniu - 868,12 m
• Przekrój drogi - półuliczny, drogowy
• Odwodnienie drogowe - do istniejących rowów oraz na niżej położone tereny pasa drogowego
Łączne zestawienie powierzchni:
• Jezdnia – 3971,50 [m2]
• Pobocza – 1337,60 [m2]
Przedmiot zamówienia wskazany w pkt. 4.3 ppkt. 4 obejmuje wyłącznie zakres wskazany powyżej tj w km od 0+000,00 do 0+868,12. Wykonawca powinien uwzględnić, że nie należy wyceniać pozostałej długości odcinka. która została ujęta w dokumentacji projektowej.
5. Roboty budowlane w zakresie remontu drogi gminnej w miejscowości Wilkoszewice w km od 0+000,00 do 0+723,39, gm. Gorzkowice W zakres robót wchodzi remont nawierzchni jezdni, poboczy. Zakres prac pokazano na załącznikach graficznych.
Parametry charakterystyczne obiektu objętego zadaniem:
• Kategoria drogi - Gminna
• Rodzaj drogi - jednojezdniowa
• Szerokość jezdni - śred. ok. 4,0 ÷ 5,0m /wg rys. "Plan syt.-wysok." (PSW)
• Długość odc. w opracowaniu -723,39 m
• Przekrój drogi - półuliczny, drogowy
• Zjazdy - zwykłe
• Odwodnienie drogowe - do istniejących rowów oraz na niżej położone tereny pasa drogowego
Zestawienie powierzchni:
• Jezdnia - 3791,7 [m2]
• Pobocza - 833,8 [m2]
6. Roboty budowlane w zakresie remontu drogi gminnej i wewnętrznej w miejscowości Sobakówek w km od 0+000,00 do 0+461,85, gm. Gorzkowice. W zakres robót wchodzi remont nawierzchni jezdni, poboczy. Zakres prac pokazano na załącznikach graficznych.
Parametry charakterystyczne obiektu objętego zadaniem:
Droga gminna - odc. w km od 0+000,00 do 0+103,27 (dz. nr 323/1, 341 obr. Sobakówek, gm. Gorzkowice)
• Kategoria drogi - Gminna
• Rodzaj drogi - jednojezdniowa
• Szerokość jezdni - śred. ok. 3,5 ÷ 4,0m /wg rys. "Plan syt.-wys/" (PSW)
• Długość odc. w opracowaniu - 103,27 m
• Przekrój drogi - drogowy
• Odwodnienie drogowe - do istniejących rowów oraz na niżej położone tereny pasa drogowego
Droga wewnętrzna - odc. w km od 0+103,27 do 0+461,85 (dz. nr 662, 333/4, 455 obr. Sobakówek, gm. Gorzkowice)
• Droga wewnętrzna
• Rodzaj drogi - jednojezdniowa
• Szerokość jezdni - śred. ok. 3,5 ÷ 4,0m /wg rys. "Plan syt.-wysok" (PSW)
• Długość odc. w opracowaniu - 358,58 m
• Przekrój drogi - drogowy
• Odwodnienie drogowe - do istniejących rowów oraz na niżej położone tereny pasa drogowego
Łączne zestawienie powierzchni:
• Jezdnia - 1937,4 [m2]
• Pobocza - 699,6 [m2]
7. Roboty budowlane w zakresie remontu drogi gminnej w miejscowości Porosło w km od 0+000,00 do 0+671,74, gm. Gorzkowice. W zakres robót wchodzi remont nawierzchni jezdni, poboczy. Zakres prac pokazano na załącznikach graficznych
Parametry charakterystyczne obiektu objętego zadaniem:
• Kategoria drogi - Gminna
• Rodzaj drogi - jednojezdniowa
• Szerokość jezdni- śred. ok. 4,5m /wg rys. "Plan syt.-wysok." (PSW)
• Długość odc. w opracowaniu- 671,74 m
• Przekrój drogi - drogowy
• Zjazdy - zwykłe
• Odwodnienie drogowe - do istniejących rowów oraz na niżej położone tereny pasa drogowego
Zestawienie powierzchni:
• Jezdnia - 3052,8 [m2]
• Pobocza - 1007,8 [m2]
8. Roboty budowlane w zakresie remontu drogi gminnej w miejscowości Grabostów w km od 0+000,00 do 0+495,34, gm. Gorzkowice. W zakres robót wchodzi remont nawierzchni jezdni, poboczy. Zakres prac pokazano na załącznikach graficznych.
Parametry charakterystyczne obiektu objętego zadaniem:
• Kategoria drogi - Gminna
• Rodzaj drogi - jednojezdniowa
• Szerokość jezdni- śred. ok. 4,0m /wg rys. "Plan sytuacyjno-wysokościowy" (PSW)
• Długość odc. w opracowaniu- 495,34 m
• Przekrój drogi- drogowy
• Zjazdy - zwykłe
• Odwodnienie drogowe - do istniejących rowów oraz na niżej położone tereny pasa drogowego
Zestawienie powierzchni:
• Jezdnia - 2031,4 [m2]
• Pobocza - 743,2 [m2]
9. Roboty budowlane w zakresie remontu drogi wewnętrznej w miejscowości Gorzkowice ul. Sadowa w km od 0+000,00 do 0+091,60, gm. Gorzkowice. W zakres robót wchodzi przebudowa nawierzchni jezdni, poboczy. Zakres prac pokazano na załącznikach graficznych.
Parametry charakterystyczne obiektu objętego zadaniem:
• Droga wewnętrzna
• Rodzaj drogi - jednojezdniowa
• Szerokość jezdni- 3,5m /wg rys. "Plan sytuacyjno-wysokościowy" (PSW)
• Szerokość pobocza - 0,75m
• Długość odc. w opracowaniu - 91,60 m
• Przekrój drogi - drogowy
• Spadek jezdni - jednostronny 2%
• Odwodnienie drogowe - na niżej położone tereny pasa drogowego
Zestawienie powierzchni:
• Jezdnia - 336,3 [m2]
• Pobocza - 141,7 [m2]
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4941177,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5535000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4941177,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „DROMOST” Spółka Jawna J. Łaska, M. Łaska M. Łaska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7721000583
7.3.3) Ulica: ul. Lipie 12b,
7.3.4) Miejscowość: Radomsko
7.3.5) Kod pocztowy: 97-500
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4941177,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |