Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach na potrzeby edukacji przedszkolnej
Gmina Łomża
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00377674
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00377674/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-21 11:44
- Lokalizacja
- Łomża, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f36f0742-e76f-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 7181268329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00377674 z dnia 2024-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach na potrzeby edukacji przedszkolnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomża
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669944
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej-Curie 1a
1.5.2.) Miejscowość: Łomża
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-400
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 0
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdetkiewicz@gminalomza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gminalomza.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminalomza.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach na potrzeby edukacji przedszkolnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f36f0742-e76f-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377674
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00074789/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach w gm. Łomza na potrzeby edukacji przedszkolnej .
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00254406
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.271.1.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach na potrzeby edukacji przedszkolnej
Adaptacja pomieszczeń biblioteki w Starych Kupiskach na potrzeby edukacji przedszkolnej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45000000-7 - Roboty budowlane
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 16 maja 2024 r. w przedmiotowym postępowaniu wpłynęły 2 oferty od następujących wykonawców:1. Lider konsorcjum: BUDOWNICTWO JOANNA ŚWIDERSKA, ul. Fabryczna 17, 18-400 Łomża, Członek konsorcjum: Zakład Remontowo Budowlany Aleksander Stanisław Swiderski , ul. Łomżyńska 21 A , Stare Kupiski , 18-400 Łomża
Cena po otwarciu ofert: 3 988 065,72 zł
Cena po negocjacjach: 3 674 475,71 zł
2. KAZIMIERZ MITELSZTEDT PRZEDSIĘBIORSTWO REALIZACJI INWESTYCJI, ul. mjr. Andrzeja Denisiewicza 10, 07-410 Ostrołęka
Cena po otwarciu ofert: 3 859 036,99 zł
Cena po negocjacjach: 3 834 190,43 zł.
1. W toku badania ofert Zamawiający odrzucił ofertę numer 1 postępowania na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2) litera b) i c). Uzasadnienie odrzucenia zawarto w zawiadomieniu o odrzuceniu oferty.
2. Zamawiający- stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp- bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie poszczególnych części zamówienia tj.: 1 123 000,00 zł brutto.
3. Oferta z najniższą ceną nie podlegająca odrzuceniu przewyższa zatem kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia, a Zamawiający nie posiada środków własnych, które mógłby dodatkowo przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
4. Wobec powyższego na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |