Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże

MIASTO I GMINA DUBIECKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00377753
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00377753/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-21 12:04
Lokalizacja
Dubiecko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c5a4102-1dcd-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
Identyfikator
7952311403
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty murarskie i muroweRoboty renowacyjneBetonowanieRoboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiMontaż konstrukcji metalowychRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00377753 z dnia 2024-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA DUBIECKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900453

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemyska 10

1.5.2.) Miejscowość: Dubiecko

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-750

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dubiecko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dubiecko.biuletyn.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.dubiecko.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja zabytkowego spichlerza w miejscowości Wybrzeże

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c5a4102-1dcd-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377753

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00089270/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rewitalizacja Spichlerza w miejscowości Wybrzeże

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00346079

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przy budynku spichlerza w miejscowości Wybrzeże działka nr 149/19, gmina Dubiecko.
3. Przedmiot zamówienia został określony w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) – załącznik nr 5 do SWZ oraz Regulaminie naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja trzecia – PGR:
https://www.bgk.pl/files/public/Pliki/Fundusze_i_programy/Polski_Lad/Edycja_trzecia/Regulamin_E_III.pdf

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45262300-4 - Betonowanie

45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W tej części postępowania w wymaganym terminie, tj. do dnia 19 czerwca 2024 r. do godz. 10:00 wpłynęły następujące oferty:

1. Firma Remontowo-Budowlana Mirosław Piątek
Mirocin 379, 37-200 Przeworsk
cena: 2 235 366,29 PLN
2. CONSTRUM Sp. z o.o.
ul. Krakowska 21/1, 38-400 Krosno
cena: 1 843 770,00 PLN

Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę 1 484 610,00 zł brutto. Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu przekraczają kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
2024-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane