„Dostawa i montaż windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Zakładu Aktywności Zawodowej w Tucholi”
Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00378026
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00378026/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-06-21 12:56
- Lokalizacja
- Tuchola, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b331342-0212-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 5611599336
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00378026 z dnia 2024-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i montaż windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Zakładu Aktywności Zawodowej w Tucholi”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Aktywności Zawodowej w Tucholi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 341515042
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świecka 89a
1.5.2.) Miejscowość: Tuchola
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-500
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 52 5591969
1.5.8.) Numer faksu: 52 5591969
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaz@tucholski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zaztuchola.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b331342-0212-11ef-b81b-aebd110f52791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
rehabilitacja zawodowa i społeczna osób niepełnosprawnych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i montaż windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Zakładu Aktywności Zawodowej w Tucholi”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b331342-0212-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378026
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00296559/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i montaż windy dla osób niepełnosprawnych w budynku Zakładu Aktywności Zawodowej w Tucholi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00301751
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZAZ/3/ZP/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 158400 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego dźwigu osobowego, spełniającego wymagania dla osób z niepełnosprawnościami, przy uwzględnieniu dostępnych wymiarów istniejącego szybu windowego w budynku należącym do Zakładu Aktywności Zawodowej w Tucholi.
2. Zamówienie współfinansowane jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze B.
3. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) dostawę fabrycznie nowej windy osobowej, zgodnie z parametrami określonymi w dokumentach zamówienia, w tym przystosowanej dla osób niepełnosprawnych oraz na wózkach inwalidzkich,
2) montaż dostarczonej windy osobowej,
3) wykonanie instalacji elektrycznej na potrzeby nowego dźwigu,
4) wykonanie powykonawczej dokumentacji projektowej wymienionego dźwigu,
5) uruchomienie dźwigu wraz z odbiorem przez Urząd Dozoru Technicznego, pomiarami elektrycznymi i nadaniem znaku CE.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w dokumentacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 6 do SWZ.
5. W ramach realizacji przedmiotu umowy Wykonawca przeprowadzi szkolenie wskazanych przez Zamawiającego pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej w Tucholi w zakresie obsługi i eksploatacji windy oraz awaryjnego uwalniania pasażerów.
6. Wykonawca zobowiązuje się do zrealizowania dostawy zgodnie zapisami Specyfikacji Warunków Zamówienia, wiedzą techniczną, umową i uzgodnieniami dokonanymi w trakcie jej realizacji.
7. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Podane w niniejszej SWZ nazwy własne (pochodzenie, producent, itd.) mają jedynie charakter pomocniczy dla określenia podstawowych parametrów i cech zastosowanych materiałów i produktów. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia zostały użyte ww. wskazania należy traktować je, jako propozycję i towarzyszy im zapis „lub równoważny”. Wykonawca może zaoferować materiał lub produkt równoważny o parametrach technicznych odpowiadających co najmniej parametrom określonym w SWZ i dokumentacji. Produkt równoważny to taki, który ma te same cechy funkcjonalne, co wskazany w dokumentacji konkretny z nazwy lub pochodzenia produkt. Jego jakość nie może być gorsza od jakości określonego w specyfikacji produktu oraz powinien mieć parametry nie gorsze niż wskazany produkt. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, na etapie realizacji obowiązany będzie wykazać, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania stawiane przez Zamawiającego. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a wskazane powyżej odniesienia należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 301048,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 384000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 301048,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fabryka Urządzeń Dźwigowych Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5670002423
7.3.4) Miejscowość: Bolęcin 41
7.3.5) Kod pocztowy: 09-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 301048,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2024-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |