Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Orlik” w Kozłowie

GMINA KOZŁÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00378215
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00378215/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-21 13:37
Lokalizacja
Kozłów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-79d91ee5-2415-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
6591174001
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa boisk sportowychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychWznoszenie ogrodzeńRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychInstalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkachInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInne instalacje elektryczneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00378215 z dnia 2024-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Orlik” w Kozłowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOZŁÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010122

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 60

1.5.2.) Miejscowość: Kozłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-241

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: (41) 38 41 067

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kozlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkozlow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/937496

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Orlik” w Kozłowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-79d91ee5-2415-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378215

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047989/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Orlik” w Kozłowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355709

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZIG.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Orlik” w Kozłowie, w ramach której Wykonawca jest zobowiązany, w szczególności do:
a. demontażu i utylizacji istniejącego zaplecza –kontenera (warunek niezbędny do posadowienia budynku, o którym mowa w lit. b. poniżej),
b. budowy murowanego budynku sportowego z częścią socjalną i sanitarną wraz z instalacjami wewnętrznymi: wodociągową, kanalizacyjną, grzewczą, elektryczną oraz zewnętrznymi: instalacją wody, kanalizacji i wlz,
c. wykonania dodatkowych utwardzeń terenu,
d. budowy altany wypoczynkowej,
e. remontu boiska do piłki nożnej, modernizacja boiska wielofunkcyjnego poprzez wymianę nawierzchni i osprzętu,
f. modernizacji ogrodzenia kompleksu boisk – wymiany elementów ogrodzenia oraz budowy nowego ogrodzenia na części obiektu,
g. wykonania trybun dla widowni oraz zadaszonych wiat dla zawodników,
h. wykonania obiektów małej architektury, w szczególności dodatkowych ławek, koszy na śmieci,
i. wykonania infrastruktury dodatkowej, w szczególności oświetlenia oraz modernizacji systemu monitoringu,
j. dostawy i montażu tablicy informacyjnej, o której mowa w § 2 pkt. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 roku w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych w zw. z § 10 ust. 1 pkt. 1) oraz ust. 2 pkt. 1) Uchwały Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 1 lipca 2021 roku w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zmienionej Uchwałą Rady Ministrów nr 176/2021 z dnia 28 grudnia 2021 roku, Uchwałą Rady Ministrów nr 87/2022 z dnia 26 kwietnia 2022 roku oraz Uchwałą z dnia 13 października 2022, z zastrzeżeniem przekazania Wykonawcy przez Zamawiającego wytycznych w zakresie jej montażu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 2.040.000,00 złotych brutto.
W postępowaniu zostały złożone oferty Wykonawców:
1. wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - FRANCUZ Sp. z o.o. i Bogdana Francuza, którzy zaoferowali cenę ofertową 2.635.504,39 złotych brutto,
2. Adama Dudzińskiego - Usługi Remontowo-Budowlane, który zaoferował cenę ofertową 2.967.613,18 złotych brutto.
Zgodnie z art. 255 pkt. 3) Pzp, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może
zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
W nin. stanie rzeczy najniższa cena zaoferowana przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia tj. 2.635.504,39 złotych brutto znacznie przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma przy tym możliwości zwiększenia zamierzonej kwoty do kwoty (co najmniej) 2.635.504,39 złotych brutto.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

2024-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane