Remont trzech wejść do budynków szkolnych oraz rozbiórka budynków gospodarczych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00378221
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00378221/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-21 13:38
- Lokalizacja
- Lututów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7eee4870-1cb8-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 8321038950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00378221 z dnia 2024-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont trzech wejść do budynków szkolnych oraz rozbiórka
budynków gospodarczych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego w Lututowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWIE
1.3.) Oddział zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO W LUTUTOWI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000096483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Klonowska, 3
1.5.2.) Miejscowość: Lututów
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-360
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsrlut@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrlututow.inetnetdsl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zsrlututow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont trzech wejść do budynków szkolnych oraz rozbiórkabudynków gospodarczych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia
Rolniczego w Lututowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7eee4870-1cb8-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378221
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00234304/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 "Remont trzech wejść do budynków szkolnych oraz rozbiórka budynków gospodarczych w ZSCKR Lututów"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 11/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont wejść do budynków szkolnych Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie oraz rozbiórki budynków gospodarczych zlokalizowanych na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Lututowie w zakresie określonym w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót załącznik nr 6 do SWZ.
2 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) załącznik nr 5 do SWZ Dokumentacja projektowa. W skład dokumentacji projektowej wchodzi:
a) Projekt Wykonawczy remontu trzech wejść do budynków szkolnych w ZSCKR Lututów
b) Projekt Rozbiórki dla rozbiórki budynków gospodarczych zlokalizowanych na terenie Zespołu Szkół Kształcenia Rolniczego w Lututowie,
c) Decyzja Nr 1/2024 z dnia 04.01.2024r.,
d) Przedmiary robót
Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
3) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45410000-4 - Tynkowanie
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 2 ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.W niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta przez firmę Usługi Murarskie – Jacek Ciesielski, Tyble 16, 98-420 Sokolniki która została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp tj. zawiera rażąco niską cenę lub koszt w stosunku do przedmiotu zamówienia.
Wobec powyższego zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający jest zobowiązany unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
| 2024-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |