DZP.26.100.2024 Wykonanie zadania w ramach Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego 2023/2024 pn. „Mural dla łodzianina Juliana Tuwima. Uhonorujmy naszego wspaniałego poetę.”

Zarząd Lokali Miejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00378598
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00378598/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-21 15:10
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-879d9f7b-1763-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
Identyfikator
7252122232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00378598 z dnia 2024-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DZP.26.100.2024 Wykonanie zadania w ramach Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego 2023/2024 pn. „Mural dla łodzianina Juliana Tuwima. Uhonorujmy naszego wspaniałego poetę.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Lokali Miejskich

1.3.) Oddział zamawiającego: ZLM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363752546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 47

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-514

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zlm@zlm.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlm.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DZP.26.100.2024 Wykonanie zadania w ramach Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego 2023/2024 pn. „Mural dla łodzianina Juliana Tuwima. Uhonorujmy naszego wspaniałego poetę.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-879d9f7b-1763-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378598

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002188/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Budżet obywatelski "Mural dla Łodzianina Juliana Tuwima" Wykonanie muralu"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00333546

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.100.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest uzupełnienie tynku ściany budynku o przybliżonych wymiarach 16,5 szerokości oraz 22,5 m wysokości wraz z wykonaniem muralu o powierzchni ok. 190 m2 „Mural dla łodzianina Juliana Tuwima. Uhonorujmy naszego wspaniałego poetę.” który ma przedstawiać Juliana Tuwima na obrazie Witkacego uzupełniony wierszem lub aforyzmem w ramach projektu nr. S024KA z Łódzkiego Budżetu Obywatelskiego 2023/2024 na zachodniej ścianie szczytowej budynku przy ul. Juliana Tuwima 36 w Łodzi wraz z przygotowaniem wszelkiej dokumentacji, zgłoszeń wymaganych uzgodnień robót organom administracji publicznej oraz z Zamawiającym.
Zakres zamówienia obejmuje zatem:
• opracowanie dokumentacji projektowej wraz z jej uzgodnieniem z Zamawiającym oraz innymi jednostkami (np. uzgodnienie z konserwatorem zabytków itp.) wykonania muralu o nazwie „Mural dla łodzianina Juliana Tuwima. Uhonorujmy naszego wspaniałego poetę.” który ma przedstawiać Juliana Tuwima na obrazie Witkacego uzupełniony wierszem lub aforyzmem zabezpieczenia miejsca wraz z uwzględnieniem stref bezpiecznych wykonywania prac,
• przeprowadzenie uzgodnień wykonanej dokumentacji projektowej celem uzyskania akceptacji z Łódzkim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków,
• wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanego projektu wykonawczego oraz specyfikacji technicznej wykonanej przez Zamawiającego i stosownych pozwoleń.
• wykonanie muralu przedstawiający Juliana Tuwima o wymiarach ok. 11 m szerokości, 17 m wysokości (ok. 190 m2)
Program funkcjonalno-użytkowy stanowi podstawę do sporządzenia kalkulacji ofertowej na kompleksową realizację zadania, obejmującego opracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej, dokonanie zgłoszenia wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych prawem uzgodnień wykonania robót budowlanych wraz z niezbędnymi badaniami i pomiarami.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące elementy:
 wykonanie dokumentacji projektowej,
 przeprowadzenia wymaganych uzgodnień wraz z uzyskanie stosownych pozwoleń,
 dokonanie zgłoszenia,
 wykonanie uzupełnienia tynku na zachodniej ścianie szczytowej,
 wykonanie muralu o nazwie „Mural dla łodzianina Juliana Tuwima. Uhonorujmy naszego wspaniałego poetę.” który ma przedstawiać Juliana Tuwima na obrazie Witkacego uzupełniony wierszem lub aforyzmem
 Wykonanie dokumentacji powykonawczej dla Zamawiającego.
Prace projektowe i wykonawcze należy wykonać zgodnie z Programem funkcjonalno – użytkowym oraz przedmiarem robót, stanowiącymi załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający nie wymaga złożenia kosztorysu ofertowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 06.06.2024 r. godz. 11:00 nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnej oferty w postępowaniu.
2024-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane