Kompleksowa modernizacja energetyczna wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Gliwickiej 4 w Katowicach - Etap II

KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00378834
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00378834/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-24 08:50
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-445b0d7a-f894-11ee-8d01-6607a228ef1b
Identyfikator
6342697680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneRoboty murarskieRoboty elewacyjneRoboty malarskieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPokrywanie podłóg i ścianTynkowanieRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN JASIŃSKIMysłowice, PL · lot 0
2 761 374,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00378834 z dnia 2024-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja energetyczna wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Gliwickiej 4 w Katowicach - Etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMUNALNY ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ W KATOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241031620

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Michała Grażyńskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-126

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kzgm.katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzgm.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kzgm_katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa modernizacja energetyczna wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Gliwickiej 4 w Katowicach - Etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-445b0d7a-f894-11ee-8d01-6607a228ef1b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378834

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037464/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont lokali mieszkalnych, klatek schodowych, strychu, piwnic w budynku przy ul. Gliwickiej 4 wraz z zagospodarowaniem podwórza – Etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00283145

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.231.036.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 7300000 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2733525,47 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja energetyczna wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego przy ul. Gliwickiej 4 w Katowicach - Etap II. Zakres robót obejmuje w szczególności następujące roboty:
1) wykonanie tynków cementowo-wapiennych maszynowych na ścianach w lokalach mieszkalnych,
2) montaż ścianek działowych,
3) montaż okładzin przewodów kominowych i okładzin pionów wody i kanalizacji,
4) montaż sufitów podwieszonych z płyt gipsowo kartonowych,
5) montaż okładzin podłogowych i ściennych,
6) konserwacja stalowych i drewnianych balustrad balkonów,
7) wykonanie dekoracji w zakresie konserwatorskim na gzymsie koronującym elewacji frontowej,
8) remont bramy wjazdowej na podwórze z uzupełnieniem brakującego ocieplenia,
9) przebudowę schodów wejściowych do klatki schodowej i lokalu mieszkalnego, remont schodów piwnic budynku frontowego i oficyny,
10) montaż stolarki otworowej,
11) remont klatek schodowych w zakresie wymiany stopnic i balustrad drewnianych
z wykonaniem robót posadzkarskich i malarskich,
12) remont piwnic i poddasza,
13) wykonanie nawierzchni w bramie przejazdowej i na podwórzu,
14) montaż opraw oświetleniowych,
15) wykonanie instalacji elektrycznej w lokalach mieszkalnych, piwnicy i na poddaszu,
16) montaż instalacji anteny zbiorczej TV-SAT,
17) wykonanie instalacji dzwonkowej i domofonowej,
18) instalacje wody i kanalizacji -wyposażenie instalacji w urzadzenia sanitarne i dokończenie instalacji w części mieszkań,
19) instalacje grzewcze- demontaż i ponowny montaż grzejników i kotłów, uruchomienia instalacji grzewczych,
20) instalacje gazowe- dokończenie instalacji gazowej w części mieszkań, zabezpieczenie gazomierzy,
21) kanalizacje zewnętrzne- dostosowanie poziomów istniejących studzienek do nowej
nawierzchni, montaż oodwodnienia w podwórzu.
Zakres robót obejmuje również wszelkie czynności niezbędne do wykonania przedmiotu umowy, a nie wyszczególnione w żadnej pozycji przedmiarów robót, wyszczególnione między innymi w Rozdziale XVII pkt 4 ppkt 9) SWZ oraz wskazane w dokumentacji i/lub umowie.
2. INFORMACJE ISTOTNE DLA REALIZACJI ZAMÓWIENIA:
1) Prace będą prowadzone w otoczeniu zamieszkałych budynków. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia dojazdu do okolicznych posesji w trakcie prowadzonych prac oraz utrzymania na bieżąco czystości wykorzystywanych dróg komunikacyjnych, parkingów i chodników.
2) Budynek mieszkalny przy ul. Gliwickiej 4 w Katowicach jest wpisany do Gminnej Ewidencji Zabytków.
3) Wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji na wykonane roboty budowlane, zastosowane materiały oraz zainstalowane urządzenia wynosi – 5 lat.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) rysunki projektowe stanowiące załącznik nr 3 do SWZ,
2) projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 4 do SWZ,
3) przedmiary robót stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262522-6 - Roboty murarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3939895,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2761374,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2761374,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU Marcin Jasiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2220786268

7.3.4) Miejscowość: Mysłowice

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Tynki maszynowe

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2761374,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-17

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane