Budowa boisk sportowych przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Kielcach, ul. K. Szymanowskiego 5

Gmina Kielce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00378862
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00378862/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-24 08:58
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73679649-fb09-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
6572617325
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie budowy drógRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty odwadniająceRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

GB TECHNOLOGY SPÓŁKA CYWILNA GRZEGORZ LUDWICKI, JÓZEF LUDWICKISzewce, PL · lot 0
1 377 261,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00378862 z dnia 2024-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boisk sportowych przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Kielcach, ul. K. Szymanowskiego 5

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009343

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-303

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.bzp@um.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kielce.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73679649-fb09-11ee-b016-82aaee56c84c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boisk sportowych przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Kielcach, ul. K. Szymanowskiego 5

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73679649-fb09-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378862

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032721/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa boisk sportowych przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Kielcach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00290888

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A-II.271.13.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa boisk sportowych przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Kielcach przy ul. K.Szymanowskiego 5.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
1) budowę boisk sportowych, tj. boiska wielofunkcyjnego do piłki ręcznej i siatkówki oraz boiska do koszykówki o nawierzchni poliuretanowej wraz z wymianą podbudowy;
2) wykonanie wyposażenia boisk (bramki, kosze, siatki itp.);
3) wykonanie piłkochwytów z siatki polipropylenowej wokół boisk;
4) demontaż i utylizację istniejących nawierzchni boisk;
5) wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego boisk;
6) wykonanie monitoringu cyfrowego w obrębie projektowanych boisk;
7) odwodnienie boisk;
8) przebudowę/budowę instalacji zewnętrznych, przyłączy niezbędnych do obsługi boisk;
9) budowę i przebudowę ciągów komunikacyjnych dla potrzeb dojścia do boisk m.in. chodniki
z nawierzchni kostki betonowej oraz opaski wokół boisk;
10) w przypadku kolizji z projektowanymi boiskami wykonanie niezbędnej wycinki drzew
i krzewów;
11) wykonanie elementów małej architektury: kosze na śmieci, ławki, tablica informacyjna
z regulaminem, stojaki na rowery.
2. Szczegółowy zakres robót i warunki realizacji określają:
- dokumentacja projektowa tj. projekt budowlano-wykonawczy pn.: ,,Budowa boisk sportowych przy Zespole Placówek Oświatowych nr 1 w Kielcach”, sporządzonym przez jednostkę projektową Agnieszka Stępień Rady konstruktora.pl pod adresem
ul. M. J. Północna 44, 25-442 Kielce wraz z Załącznikami, stanowiąca Załącznik nr 2 do SWZ;
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – stanowiąca Załącznik nr 3 do SWZ;
- wzór umowy – stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45232452-5 - Roboty odwadniające

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1377261,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2038225,92 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1377261,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GB Technology Grzegorz Ludwicki

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: GB Technology Józef Ludwicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369073786

7.3.3) Ulica: 25-826

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-826

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Kierowanie budową przez osobę o wymaganych w SWZ uprawnieniach
Podwykonawca GB Technology Sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1377261,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa i modernizacja boisk wielofunkcyjnych przy Szkole Podstawowej nr 13, Zespole Placówek Oświatowych oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kielcach” uzyskano dofinansowanie ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej
infrastruktury sportowej – Edycja 2023”.
2024-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane