BUDOWA INFRASTRUKTURY TURYSTYCZNEJ W GMINIE BAKAŁARZEWO
GMINA BAKAŁARZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00379353
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00379353/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-24 11:11
- Lokalizacja
- Bakałarzewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83a252e7-1ce0-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
- Identyfikator
- 8442140699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00379353 z dnia 2024-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA INFRASTRUKTURY TURYSTYCZNEJ W GMINIE BAKAŁARZEWO
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BAKAŁARZEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670852
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 3
1.5.2.) Miejscowość: Bakałarzewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-423
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@bakalarzewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bakalarzewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bakalarzewo.logintrade.net/zapytania_email,165619,3b206d264d562b8eba21cf99c1af979a.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA INFRASTRUKTURY TURYSTYCZNEJ W GMINIE BAKAŁARZEWO2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83a252e7-1ce0-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00379353
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036142/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa infrastruktury turystycznej w gminie Bakałarzewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00342935
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BIO.271.1.6.2024.AP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem Zamówienia są roboty budowlane obejmujące budowę infrastruktury turystycznej w gminie Bakałarzewo w zakresie realizacji zadań:
1) Budowa samorządowego ciągu pieszego w postaci kładki składającej się z trzech pomostów na palach drewnianych i dziesięciu pomostów pływających połączonych trapami (zadanie 1).
2) Budowa, przebudowa i remont ciągów pieszo jezdnych w gminie Bakałarzewo (zadanie 2),
w tym:
a) utwardzenie nawierzchni wejścia na punkt widokowy dz. nr 896 w miejscowości Bakałarzewo.
b) wykonanie chodnika o szerokości 1,2m i 10 miejsc postojowych ( w tym jedno dla osoby niepełnosprawnej) ul. Polna dz. nr 592/1, 668/3 w miejscowości Bakałarzewo.
c) remont ciągów pieszych na bulwarze za Gminna Biblioteką Publiczna dz. nr 276 w miejscowości Bakałarzewo.
d) wykonanie utwardzenia nawierzchni dla 10 miejsc postojowych ( w tym jedno dla osoby niepełnosprawnej) dz. nr 836/4 w miejscowości Bakałarzewo ul. Krzywa.
e) poszerzenie drogi ul. Kamieńska.
f) poszerzenie drogi ul. Kozia.
g) budowa miejsc parkingowych – część zadania ,,Zagospodarowanie Terenu Wokół Schronu z II Wojny Światowej w pobliżu Rzeki Rospudy w Gminie Bakałarzewo” zgodnie z załącznikiem nr 1 do decyzji o pozwoleniu na budowę znak AIB.6740.3.7.2019 z dnia 13.03.2018r.
h) wykonanie utwardzenia nawierzchni dla 10 miejsc postojowych na dz. o nr 36/2 w miejscowości Matłak.
i) wymiana nawierzchni z kostki betonowej na kostkę kamienna i płyty kamienne na zatoce autobusowej dz. nr 333 w miejscowości Bakałarzewo.
j) utwardzenie części działki nr 279/1 w miejscowości Bakałarzewo.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu przekracza możliwości finansowe Zamawiającego; Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia| 2024-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |