Termomodernizacja budynku dydaktycznego i łącznika Szkoły Podstawowej nr 17 w Płocku przy ul. Miodowej 18 wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej o mocy ~30 kWp ...

GMINA - MIASTO PŁOCK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00379450
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00379450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-24 11:38
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f460887-0869-11ef-9b7e-467806a93518
Identyfikator
7743135712
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "REM-BUD" J.KAROWSKI, A.PIKALSKI SPÓŁKA JAWNAPłock, PL · lot 0
3 990 387,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00379450 z dnia 2024-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku dydaktycznego i łącznika Szkoły Podstawowej nr 17 w Płocku przy ul. Miodowej 18 wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej o mocy ~30 kWp ...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016086

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@plock.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowybip.plock.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/922753

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku dydaktycznego i łącznika Szkoły Podstawowej nr 17 w Płocku przy ul. Miodowej 18 wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej o mocy ~30 kWp ...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f460887-0869-11ef-9b7e-467806a93518

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00379450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065041/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.39 Termomodernizacja budynku dydaktycznego z łącznikiem Szkoły Podstawowej nr 17 w Płocku przy ul. Miodowa 18 wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej o mocy ~30 kWp

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00309808

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.1.51.2024/AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na termomodernizacji dachu, ścian budynku dydaktycznego oraz łącznika (segment A), wykonanie mikroinstalacji fotowoltaicznej (PV) o mocy ~ 30 kWp i instalacji kompensacji mocy biernej wraz z uzyskaniem zaświadczenia potwierdzającego przyłączenie mikroinstalacji do sieci elektroenergetycznej od właściwego operatora systemu dystrybucji (OSD), wymianę wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania wraz z węzłem cieplnym (Zakres opcjonalny Opcja I) w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej .

2. Przedmiot zamówienia:
Zakres minimalny (podstawowy) obejmuje wykonanie w ww. obiekcie:
1) sporządzenie uproszczonej inwentaryzacji dendrologicznej i zabezpieczenia wszystkich form zieleni rosnących na terenie robót,
2) roboty przygotowawcze, w tym zabezpieczenie drzew i krzewów oraz terenu,
3) termomodernizacja dachu, ścian budynku dydaktycznego oraz łącznika na podstawie projektu z 2014 r. oraz aktualizacji dokumentacji projektowej z 2017 roku,
4) wymiana okien oraz montażem żaluzji zewnętrznych,
5) wykonanie mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy 30 kWp i instalacją kompensacji mocy biernej,
6) wykonanie instalacji odgromowej oraz uziomów,
7) uporządkowanie terenu,
8) sporządzenie Świadectwo charakterystyki energetycznej dla części dydaktycznej, łącznika oraz sali gimnastycznej.

Zakres opcjonalny (Opcja I) obejmuje wykonanie w ww. obiekcie:
1) wymianę wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania budynku dydaktycznego wraz z łącznikiem,
2) wykonanie instalacji zasilania 2 central wentylacyjnych członu kuchennego,
3) wymiana węzła cieplnego,
4) montaż automatyki węzła cieplnego,

UWAGA:
Realizacja przedmiotu zamówienia według Opcja I jest uzależniony od środków finansowych jakie Zamawiający będzie mógł przeznaczyć docelowo na realizację ww. zakresu.
Rozpoczęcie realizacji przedmiotu zamówienia, w zakresie wynikającym z Opcji I nastąpi po uzyskaniu pisemnej informacji od Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji, w terminie uzgodnionym z Zamawiającym, tj. technologicznie uzasadnionym i umożliwiającym realizację w terminie umownym do dnia 29 sierpnia 2024 roku. Zamawiający przedmiotową informacje przekaże w ciągu 14 dni od dnia zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3990387,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5251192,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3990387,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany REM-BUD J. Karowski, A.Pikalski Sp. J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742121984

7.3.3) Ulica: ul. Tysiąclecia 10 lok. 17

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3990387,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Terminy realizacji Przedmiotu Umowy:
Zakres minimalny (podstawowy):
1) rozpoczęcie realizacji Zakresu minimalnego (podstawowego) Przedmiotu Umowy – od dnia zawarcia Umowy, z zastrzeżeniem, że roboty budowlane Obiektu w zakresie elewacji południowej, północnej oraz zachodniej budynku dydaktycznego oraz elewacji wschodniej łącznika, będą mogły być rozpoczęte po wykonaniu i przekazaniu Zamawiającemu opracowań, o których mowa w §5 pkt 23 Umowy, tj. Uproszczonej inwentaryzacji dendrologicznej i Projektu ochrony zieleni (pkt 1a poniżej) oraz po ich akceptacji przez Zamawiającego. Warunkiem rozpoczęcia robót w zakresie opisanym powyżej jest zabezpieczenie zieleni na warunkach i zasadach określonych w zaakceptowanym przez Zamawiającego Projekcie ochrony zieleni, tj. przed rozpoczęciem robót, w zakresie opisanym powyżej, należy bezwzględnie zabezpieczyć roślinność znajdującą się w obszarze planowanej do realizacji inwestycji, zgodnie z opracowanym Projektem ochrony zieleni, po jego zaakceptowaniu przez Zamawiającego.
1a) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu opracowań, o których mowa w §5 pkt 23 Umowy, tj. Uproszczonej inwentaryzacji dendrologicznej i Projektu ochrony zieleni – 20 dni od daty zawarcia Umowy,
2) rozpoczęcie robót budowlanych Zakresu minimalnego (podstawowego) Przedmiotu Umowy – od dnia przekazania terenu budowy,
3) zakończenie realizacji Zakresu minimalnego (podstawowego) Przedmiotu Umowy, tj. zakończenie robót budowlanych, potwierdzone wpisem do dziennika budowy przez kierownika budowy i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej, sporządzonej według wzoru/wytycznych stanowiącego/ych Załącznik nr 11 do Umowy wraz zaświadczeniem operatora sieci dystrybucji (OSD), potwierdzającym przyłączenie mikroinstalacji do elektroenergetycznej sieci dystrybucyjnej, tj. prawidłową produkcję energii elektrycznej i współpracę mikroinstalacji z systemem elektroenergetycznym oraz z świadectwem charakterystyki energetycznej budynku – w ciągu 5 miesięcy od dnia zawarcia Umowy.

Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie powoduje przedłużenia terminu zakończenia realizacji Zakresu minimalnego (podstawowego) Przedmiotu Umowy.

Zakres opcjonalny (Opcja I):

4) rozpoczęcie realizacji Zakresu opcjonalnego (Opcja I) Przedmiotu Umowy – nie wcześniej niż od dnia 24 czerwca 2024 roku,
5) zakończenie realizacji Zakresu opcjonalnego (Opcja I) Przedmiotu Umowy, tj. zakończenie robót budowlanych, potwierdzone wpisem do dziennika budowy przez kierownika budowy - do 29 sierpnia 2024 roku,
6) Przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej obejmującej zakres opcjonalny (Opcja I), sporządzonej według wzoru/wytycznych stanowiącego/ych Załącznik nr 11 do Umowy – w termie zakończenia Zakresu minimalnego (podstawowego) Przedmiotu Umowy (ust. 3).
2024-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane