Usługa pobierania, transportu i wykonania badań mikrobiologicznych oraz fizykochemicznych wód z kąpielisk, wód powierzchniowych, podziemnych, opadowych, ścieków, odpadów, środków (...) osadów, gleb
INNEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00379486
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-24 11:49
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5990206400
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Laboratoryjne usługi badawcze
Wykonawcy
6 przyznanych
EUROFINS OBIKŚ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
7784,4 PLNEUROFINS OBIKŚ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
322 845,3 PLNEUROFINS OBIKŚ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
100 279,84 PLNEUROFINS OBIKŚ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
5965,86 PLNEUROFINS OBIKŚ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
12 300 PLNEUROFINS OBIKŚ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
12 300 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.