Budowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Marcinowice wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej

Gmina Marcinowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00379488
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00379488/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-24 11:50
Lokalizacja
Marcinowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f3035809-11da-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
Identyfikator
8842365290
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneObiekty użyteczności publicznejBetonowanieIzolacja cieplnaTynkowanieKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty elewacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00379488 z dnia 2024-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Marcinowice wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Marcinowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718366

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juliana Tuwima 2

1.5.2.) Miejscowość: Marcinowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-124

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@marcinowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marcinowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://marcinowice.logintrade.net/zapytania_email,165177,df9ca5ee3d288612f8baa5fd32db13dc.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Marcinowice wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3035809-11da-11ef-a7f7-6221b72ad4fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00379488

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00023776/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Marcinowice wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00323219

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.9.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Elewacja budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Tąpadła 35 wraz z pracami wewnętrznymi
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach inwestycji pn.: „Budowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Marcinowice wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej”. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Edycja 8.
Remont elewacji polegał będzie na skuciu odpadających fragmentów tynku i wykonanie nowego tynku wraz z odtworzeniem istniejących detali architektonicznych. Tynk, który odpada z powierzchni ścian należy skuć do gołej cegły. Pozostawić należy cementowo – wapienne elementy ozdobne na elewacji frontowej, takie jak: obramowanie otworów okiennych, parapety oraz gzyms, które należy poddać renowacji, poprzez uzupełnienie ubytków zaprawą do odlewów sztukatorskich F-01 lub materiałem o podobnych właściwościach. Wykończenie elementów ozdobnych należy wykonać w tynku gładkim.
Ścianę należy wykończyć:
− tynkiem cementowo – wapiennym kategorii II – warstwa podkładowa
− tynkiem cienkowarstwowym silikatowym o fakturze „baranka” (1,5 mm) – warstwa wykończeniowa
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 zawarty jest w dokumentacji stanowiącej załącznik 10.1 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

65000000-3 - Obiekty użyteczności publicznej

45262300-4 - Betonowanie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 214954,11 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Adaptacja pomieszczeń lokalu niemieszkalnego przy ul. Kwiatowej 1 w Marcinowicach
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach inwestycji pn.: „Budowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Marcinowice wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej”. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Edycja 8
Przewiduje się wykonanie adaptacji pomieszczeń budynku niemieszkalnego dla potrzeb funkcjonowania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Zakres prac obejmuje:
− rozbiórkę części ścianek działowych,
− montaż nowych ścianek działowych,
− wymianę stolarki okiennej na nową, o identycznym układzie szprosów jak istniejąca,
− wykonanie nowej instalacji wod – kan,
− wykonanie nowej inst. gazowej i c.o.
− wykonanie nowej wentylacji.
Powierzchnia pomieszczeń: 120,88 m².
Wysokość pomieszczeń: 2,94 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2 zawarty jest w dokumentacji stanowiącej załącznik 10.2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

65000000-3 - Obiekty użyteczności publicznej

45262300-4 - Betonowanie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.5.) Wartość części: 216863,88 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3 - Przebudowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Wiry
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach inwestycji pn.: „Budowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Marcinowice wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej”. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Edycja 8
Przewiduje się wykonanie następujących prac:
− rozbiórka części ścianek działowych,
− montaż nowych ścianek działowych,
− wymiana stolarki drzwiowej,
− wykonanie nowej instalacji wod – kan,
− wykonanie nowej inst. c.o.,
− wykonanie instalacji elektrycznej,
− wykonanie osuszenia ścian oraz izolacji pionowej ścian fundamentowych.
Powierzchnia pomieszczeń: 341,23 m².
Wysokość pomieszczeń: 2,48 m.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 3 zawarty jest w dokumentacji stanowiącej załącznik 10.3 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

65000000-3 - Obiekty użyteczności publicznej

45262300-4 - Betonowanie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 358566,78 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4 - Wykonanie elewacji świetlicy wiejskiej w miejscowości Gruszów
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach inwestycji pn.: „Budowa i modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Marcinowice wraz z wykonaniem dokumentacji projektowej”. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Edycja 8
Remont elewacji podlegał będzie na skuciu tynku i wykonanie nowego tynku wraz z zachowaniem i odtworzeniem istniejących detali architektonicznych. Tynk należy skuć do gołej cegły. Pozostawić należy cementowo – wapienne elementy ozdobne na elewacji frontowej, takie jak: obramowanie otworów okiennych, parapety oraz gzyms, które należy poddać renowacji, poprzez uzupełnienie ubytków zaprawą do odlewów sztukatorskich F-01 lub materiałem o podobnych właściwościach. Ścianę należy wykończyć:
− tynkiem cementowo – wapiennym kategorii II – warstwa podkładowa
− tynkiem cienkowarstwowym silikatowym o fakturze „baranka” (1,5 mm) – warstwa wykończeniowa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 4 zawarty jest w dokumentacji stanowiącej załącznik 10.4 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45443000-4 - Roboty elewacyjne

4.5.5.) Wartość części: 112408,04 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W części 1 postępowania ofertę złożyła firma TRONUS Polska sp. z o.o. Oferta ta podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt.14, ponieważ wykonawca nie wniósł wadium. Odrzucona oferta była jedyną złożoną w tej części postępowania.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W części 2 postępowania ofertę złożyła firma TRONUS Polska sp. z o.o. Oferta ta podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt.14, ponieważ wykonawca nie wniósł wadium. Odrzucona oferta była jedyną złożoną w tej części postępowania.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W części 3 postępowania ofertę złożyła firma TRONUS Polska sp. z o.o. Oferta ta podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt.14, ponieważ wykonawca nie wniósł wadium. Odrzucona oferta była jedyną złożoną w tej części postępowania.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2024-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane