Wymiana wyeksploatowanych pionów wodno-kanalizacyjnych w budynku mieszkalnym przy ul. Grójeckiej 69 w Warszawie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00379490
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00379490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-24 11:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15a0b669-f8bf-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 5250005828
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00379490 z dnia 2024-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana wyeksploatowanych pionów wodno-kanalizacyjnych w budynku mieszkalnym przy ul. Grójeckiej 69 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Warszawski Uniwersytet Medyczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288917
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żwirki i Wigury 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-091
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aez@wum.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wum.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wum.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana wyeksploatowanych pionów wodno-kanalizacyjnych w budynku mieszkalnym przy ul. Grójeckiej 69 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15a0b669-f8bf-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00379490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00079915/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Wymiana pionów wodno-kanalizacyjnych w budynku mieszkalnym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00283783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AEZ/S-009/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 175359,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na:
1) wymianie pionów instalacji wodociągowej wody zimnej wraz z instalacją wewnętrzną do przyborów sanitarnych oraz montażu dodatkowych pionów instalacji wody ciepłej i cyrkulacji;
2) wymianie pionów instalacji kanalizacji sanitarnej z podejściami do przyborów sanitarnych;
3) wykonaniu, w piwnicy budynku, poziomów instalacji ciepłej wody użytkowej (cw) i cyrkulacji oraz wymianie instalacji zimnej wody i instalacji kanalizacyjnej;
- w budynku mieszkalnym przy ulicy Grójeckiej 69 w Warszawie, zgodnie z zakresem określonym w Opisie przedmiotu zamawiania (OPZ), zawierającym Przedmiary robót oraz Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 7 czerwca 2024 r. za pomocą platformy zakupowejhttps://wum.ezamawiajacy.pl, przekazał Wykonawcy wyłonionemu w postepowaniu pn. Wymiana wyeksploatowanych pionów wodno-kanalizacyjnych w budynku mieszkalnym przy ul. Grójeckiej 69 w Warszawie, znak sprawy AEZ/S-009/2024 tj. ANDEX Zakład Instalacji Sanitarnych Ogrzewczych Andrzej Cizio z siedzibą w Warszawie przy ul. Mordechaja
Anielewicza 17 lok. 43, 00-167 Warszawa umowę do podpisania, a także wobec braku odpowiedzi, w dniu 12 czerwca 2024 r. wezwanie do jej zawarcia, pod rygorem uznania, że Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego jw.
W odpowiedzi, Wykonawca w dniu 12.06.2024 r., za pośrednictwem platformy zakupowej, poinformował Zamawiającego o „rezygnacji z zawarcia umowy oraz podjęcia się Wymiany wyeksploatowanych pionów wodno-kanalizacyjnych w budynku mieszkalnym przy ul. Grójeckiej 69 w Warszawie”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 256511,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 256511,30 PLN
| 2024-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |