Naprawa przepustu drogowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 264 Sławoszewek - Konin w km 0+445
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00379724
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00379724/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-24 12:47
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a2c5eb95-2896-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 9720914891
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00379724 z dnia 2024-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa przepustu drogowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 264 Sławoszewek - Konin w km 0+445
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631280809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wilczak 51
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-623
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdwkonin@wzdw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.platformazakupowa.pl/pn/wzdw
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa przepustu drogowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 264 Sławoszewek - Konin w km 0+4452.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2c5eb95-2896-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00379724
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W związku z uszkodzeniem przepustu i osiadaniem nawierzchni jezdni celem zachowania bezpieczeństwa użytkowników drogi konieczne jest awaryjna naprawa przepustu zgodnie z art. 214 pkt. 1 ust. 5 ustawy PZP
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RDW.KN.271-23/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia:
- Rozbiórka barier stalowych N2W4 wraz z ponownym montażem – 80mb str. L i P,
- Rozbiórka obrzeży (60mb) oraz ścieku (30 mb) z gotowych elementów betonowych korytkowych wraz z ponownym montażem,
- Rozbiórka nawierzchni jezdni oraz ścieżki pieszo rowerowej wraz z konstrukcją na odc. 30 m,
- Rozbiórka istniejącego przepustu Ø800 z rur stalowych o dł. 35 m,
- Rozbiórka przyczółka z płyt betonowych,
- Wykonanie wykopów – 600 m3,
- Wykonanie nasypów – 600 m3 ,
- Wykonanie ław betonowych,
- Ułożenie przepustu z rur PEHD Ø800 o dł. 35 m,
- Wykonanie ścianek czołowych z elementów prefabrykowanych wlotu / wylotu przepustu,
- Wykonanie podbudowy nawierzchni jezdni oraz ścieżki pieszo rowerowej na odc. 30 m,
- Wykonanie nawierzchni jezdni z AC – 195 m2,
- Wykonanie nawierzchni ścieżki pieszo rowerowej - 50 m2,
- Umocnienie poboczy kruszywem łamanym – 78 m2,
- Wykonanie oznakowania poziomego – 14,4 m2,
- Humusowanie wraz z obsianiem mieszanka traw
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty w postępowaniu| 2024-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |