Dostawa i montaż lamp oświetleniowych zasilanych ogniwami fotowoltaicznymi na terenie Gminy Nałęczów
Gmina Miejska Nałęczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00380065
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00380065/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-06-24 14:04
- Lokalizacja
- Nałęczów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2052e73f-280b-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 7162656792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00380065 z dnia 2024-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż lamp oświetleniowych zasilanych ogniwami fotowoltaicznymi na terenie Gminy Nałęczów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Nałęczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 3
1.5.2.) Miejscowość: Nałęczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-150
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@naleczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://naleczow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2052e73f-280b-11ef-a458-c2a7c3d67e031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż lamp oświetleniowych zasilanych ogniwami fotowoltaicznymi na terenie Gminy Nałęczów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2052e73f-280b-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380065
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011158/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa i montaż lamp oświetleniowych zasilanych ogniwami fotowoltaicznymi na terenie Gminy Nałęczów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361633
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.7.2024/P
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż lamp zasilanych fotowoltaicznie, które będą służyły do oświetlenia
niebezpiecznych miejsc na drogach gminnych oraz miejsc publicznych.
2. Ilość lamp oświetleniowych: 9 szt.
3. Wszystkie lampy oraz urządzenia i materiały z nimi powiązane muszą być fabrycznie nowe i wolne od wszelkich wad.
4. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527210-1 - Latarnie
34928530-2 - Latarnie uliczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
09331000-8 - Baterie słoneczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy PZP unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
| 2024-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |