Wymiana na nowe 2 central wentylacyjnych basenowych wraz z pracami towarzyszącymi w kompleksie ICDS Łomianki, ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki.

Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00380454
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00380454/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-24 15:36
Lokalizacja
Łomianki Dolne, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-42c253b1-f1aa-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
1181712732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ SAWICKIOpacz Kolonia, PL · lot 0
518 426,55 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00380454 z dnia 2024-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana na nowe 2 central wentylacyjnych basenowych wraz z pracami towarzyszącymi w kompleksie ICDS Łomianki, ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015633558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Staszica 2

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki Dolne

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@icds.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.icds.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/icds_lomianki/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana na nowe 2 central wentylacyjnych basenowych wraz z pracami towarzyszącymi w kompleksie ICDS Łomianki, ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42c253b1-f1aa-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380454

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00224798/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana na nowe dwóch central wentylacyjnych basenowych wraz z pracami towarzyszącymi w kompleksie ICDS Łominaki, ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269581

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.26.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana na nowe 2 central wentylacyjnych basenowych wraz z pracami towarzyszącymi w kompleksie ICDS Łomianki, ul. Staszica 2, 05-092 Łomianki.
2. Szczegółowy zakres rzeczowy zamówienia przedstawia załącznik nr 8 do SWZ.
3. Na podstawie dołączonych do SWZ dokumentów-opis przedmiotu zamówienia należy wypełnić formularz ofertowy- załącznik 1 do SWZ. Wykonawca wraz z oferta składa kosztorys ofertowy uproszczony.. Wykonawca nie może wprowadzić żadnych zmian do opisu.
4. Wzór umowy stanowi załącznik nr 6 do SWZ. Wykonawca nie ma prawa do roszczeń odszkodowawczych z tytułu nie zrealizowania całości przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 518426,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 762600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 518426,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowe SAWENT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5340209865

7.3.3) Ulica: ul. Zachodnia 57

7.3.4) Miejscowość: Michałowice

7.3.5) Kod pocztowy: 05-816

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 518426,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-23
2024-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane