Przebudowa mostków w ciągu drogi pożarowej nr 9 w Leśnictwie Kobylniki - II PRZETARG
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Miękinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00380648
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00380648/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-25 07:26
- Lokalizacja
- Miękinia, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc2f9fa5-11eb-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 9130004320
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00380648 z dnia 2024-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa mostków w ciągu drogi pożarowej nr 9 w Leśnictwie Kobylniki - II PRZETARG
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Miękinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931024014
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Miękinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-330
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: (071)3140063
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miekinia@wroclaw.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miekinia.wroclaw.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9278161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa mostków w ciągu drogi pożarowej nr 9 w Leśnictwie Kobylniki - II PRZETARG2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc2f9fa5-11eb-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380648
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325215
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 750241,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową dwóch mostków w ciągu drogi pożarowej nr 9 w Leśnictwie Kobylniki w skład których wchodzą:
Obiekt nr 1 – Mały most na cieku Nowy Rów w km 8+890
a) Przygotowanie terenu robót;
b) Przygotowanie tymczasowego placu manewrowego;
c) Odwodnienie i przepuszczanie wód budowlanych;
d) Roboty rozbiórkowe;
e) Roboty pomiarowe;
f) Roboty ziemne;
g) Przebudowa konstrukcji małego mostku oraz wykonanie podjazdów;
h) Przebudowa przyczółków mostu;
i) Montaż ustroju nośnego mostu oraz poręczy ochronnych;
j) Wykonanie podjazdów mostu;
k) Umocnienie skarp koryta cieku w rejonie mostu;
l) Roboty wykończeniowe.
Obiekt nr 2 – Mały most na cieku Zdrojek w km 1+820
a) Przygotowanie terenu robót;
b) Przygotowanie tymczasowego placu manewrowego;
c) Odwodnienie i przepuszczanie wód budowlanych;
d) Roboty rozbiórkowe;
e) Roboty pomiarowe;
f) Roboty ziemne;
g) Przebudowa konstrukcji małego mostku oraz wykonanie podjazdów;
h) Przebudowa przyczółków mostu;
i) Montaż ustroju nośnego mostu oraz poręczy ochronnych;
j) Wykonanie podjazdów mostu;
k) Umocnienie skarp koryta cieku w rejonie mostu;
l) Roboty wykończeniowe.
Zamawiający nie wyraża zgody na prowadzenie robót budowlanych na dwóch obiektach jednocześnie. Roboty budowlane należy wykonać kompleksowo dla każdego obiektu osobno.
Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji określone zostały w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiarze stanowiących załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.
Lokalizacja zamówienia: Nadleśnictwo Miękinia, Leśnictwo Kobylniki, gmina Miękinia, powiat Środa Śląska, Województwo Dolnośląskie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz równoważności m.in. zastosowanych materiałów budowlanych zostały zawarte w Rozdziale V SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie oferty podlegają odrzuceniu. Na podstawie art. 226 ust.1 pkt 5) w zw. z art. 266 PZP, Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
| 2024-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |