Bieżąca konserwacja i utrzymanie dróg leśnych oraz utwardzenie placu manewrowego przy PCW nr 15 na terenie Nadleśnictwa Człopa w 2024 roku

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Człopa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00381050
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00381050/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-25 09:51
Lokalizacja
Człopa, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72c54528-0135-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
7650008524
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie konserwacji dróg

Wykonawcy

2 przyznane

MAŁGORZATA BUKAŁACzłopa, PL · lot 0
616 174,47 PLN
MAŁGORZATA BUKAŁACzłopa, PL · lot 1
61 347,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00381050 z dnia 2024-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bieżąca konserwacja i utrzymanie dróg leśnych oraz utwardzenie placu manewrowego przy PCW nr 15 na terenie Nadleśnictwa Człopa w 2024 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Człopa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064582

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 9

1.5.2.) Miejscowość: Człopa

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-630

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czlopa@pila.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czlopa.pila.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bieżąca konserwacja i utrzymanie dróg leśnych oraz utwardzenie placu manewrowego przy PCW nr 15 na terenie Nadleśnictwa Człopa w 2024 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72c54528-0135-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00381050

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00480151/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Bieżąca konserwacja i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadlesnictwa Człopa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00297210

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.1.2024_08_01

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 – Bieżąca konserwacja i utrzymanie dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Człopa w 2024 roku Przedmiotem zamówienia jest konserwacja dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Człopa, polegająca na odcinkowym bądź punktowym (dziury, wyboje, koleiny) wzmocnieniu konstrukcji nawierzchni drogi kruszywem granitowym (grubość 15 cm po zagęszczeniu) po uprzednim wykonaniu koryta.
W ramach zamówienie należy również wykonać zgodnie z przedmiarem:
1) remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej w leśnictwie Borowik we wskazanych miejscach (140 m2).
2) remont przepustu w leśnictwie Jagolice,
3) remont miejsca postoju parkingu MPP w leśnictwie Mielęcin,
4) wzruszenie i doziarnienie dróg tłuczniowych o dłuości 6 km,
5) profilowanie dróg o długości 800 mb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 650872,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 – Utwardzenie placu manewrowego przy PCW nr 15 na terenie Nadleśnictwa Człopa w 2024 roku
Przedmiotem zamówienia jest utwardzenie placu manewrowego przy punkcie czerpania wody nr 15, polegające na wzmocnieniu konstrukcji nawierzchni placu manewrowego kruszywem betonowym z recyklingu oraz tłuczniem granitowym, po uprzednim wykonaniu koryta na całej szerokości miejsca postojowego. Konstrukcja: dolna warstwa z tłucznia betonowego z recyklingu grubość 15 cm po zagęszczeniu; górna warstwa tłuczeń kamienny granitowy o ciągłym uziarnieniu frakcji 0/63 mm grubość 10 cm. Ponadto zgodnie z przedmiarem robót zamówienie obejmuje utwardzenie drogi dojazdowej do
PCW oraz uzyskanie wyników nośności placu manewrowego nie mniejszą niż jak dla dojazdów pożarowych (nośność co najmniej 10 ton i wytrzymałość nacisku osi pojazdu 5 ton).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 69906,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 616174,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 740912,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 616174,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNY MAŁGORZATA BUKAŁA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7651274104

7.3.3) Ulica: Żeromskiego 12

7.3.4) Miejscowość: Człopa

7.3.5) Kod pocztowy: 78-630

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 616174,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61347,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 83603,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 61347,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNY MAŁGORZATA BUKAŁA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7651274104

7.3.3) Ulica: Żeromskiego 12

7.3.4) Miejscowość: Człopa

7.3.5) Kod pocztowy: 78-630

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 61347,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane