Budowa drogi gminnej w miejscowości Trzebuń
GMINA STARA BIAŁA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00381261
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00381261/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-25 10:42
- Lokalizacja
- Biała, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac91c564-015f-11ef-885b-8267c0608453
- Identyfikator
- 7742945231
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00381261 z dnia 2024-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej w miejscowości Trzebuń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARA BIAŁA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kazimierza 1
1.5.2.) Miejscowość: Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-411
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 243668710
1.5.8.) Numer faksu: 243656165
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starabiala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.starabiala.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac91c564-015f-11ef-885b-8267c06084531.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej w miejscowości Trzebuń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac91c564-015f-11ef-885b-8267c0608453
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00381261
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024694/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi gminnej w miejscowości Trzebuń od km 0+000 do km 0+744 Gmina Stara Biała
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00297588
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.ZP.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej w miejscowości Trzebuń o nawierzchni bitumicznej na podbudowie z kruszywa o gr. 20 cm o długości 744 mb i szerokości 3,50 m wraz z mijanką i zjazdami. Odwodnienie drogi w postaci rowu odwadniającego i zbiornika retencyjnego. W skład zadania wchodzi również zabezpieczenie i regulacja istniejącej infrastruktury oraz wykonanie stałej organizacji ruchu.
Szczegółowy zakres robót oraz technologię wykonania robót określają: projekt budowlany, projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna stanowiące załączniki do SWZ. Ofertę należy przygotować w oparciu o wyżej wymienione dokumenty.
Przedmiot umowy należy wykonać zgodnie z wymaganiami określonymi przez Zamawiającego w SWZ, projekcie budowlanym, projekcie wykonawczym oraz specyfikacji technicznej, a także z zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, obowiązującymi przepisami i polskimi normami, na warunkach wskazanych w ofercie złożonej przez Wykonawcę, która stanowić będzie załącznik do umowy.
Załączony przedmiar robót stanowi wyłącznie materiał pomocniczy. Zamawiający informuje, że załączony przedmiar nie obejmuje robót, które są niekwalifikowane dla otrzymanego dofinansowania (tj. plantowanie skarp i dna rowów – 311,75 m2, umocnienie skarp płytami ażurowymi – 205,00 m2, roboty ziemne w zakresie zbiornika retencyjnego – 522,00 m3 oraz zjazdu do działki nr ewid. 67).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1297340,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1757553,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1297340,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlano-Montażowy Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360791698
7.3.4) Miejscowość: Maszewo Duże 1c
7.3.5) Kod pocztowy: 09-400
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1297340,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |