Dostawa 3 sztuk fabrycznie nowych przyczep zabudowanych recyklerem do przerobu asfaltu – zamówienie udzielane w częściach

ZAKŁAD REMONTÓW I KONSERWACJI DRÓG

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00381289
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-06-25 10:50
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272456107
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt do konserwacji dróg

Wykonawcy

3 przyznane

MAREK HĄCIAWrocław, PL
223 500 PLN
MAREK HĄCIAWrocław, PL
223 500 PLN
MAREK HĄCIAWrocław, PL
223 500 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.