Adaptacja pracowni wraz z remontem sali i wymianą instalacji elektrycznej na potrzeby pracowni maszyn sterowanych numerycznie
Miasto Jastrzębie-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00381316
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00381316/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-25 10:57
- Lokalizacja
- Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bbb90584-0395-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
- Identyfikator
- 6332216615
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00381316 z dnia 2024-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pracowni wraz z remontem sali i wymianą instalacji elektrycznej na potrzeby pracowni maszyn sterowanych numerycznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jastrzębie-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255358
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 60
1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-335
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324785133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.jastrzebie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pracowni wraz z remontem sali i wymianą instalacji elektrycznej na potrzeby pracowni maszyn sterowanych numerycznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbb90584-0395-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00381316
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030606/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.48 Adaptacja pracowni wraz z remontem sali i wymianą instalacji elektrycznej na potrzeby pracowni maszyn sterowanych numerycznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00305565
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 266834,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych mających na celu poprawę warunków dydaktycznych i podniesienie standardu istniejącej pracowni zajęć praktycznych - pracowni maszyn sterowanych numerycznie w oparciu o sporządzoną dokumentację: „ Projekt remontu sali lekcyjnej w ramach dostosowania i wyposażenia sal lekcyjnych na placówkach oświatowych – Pracownia maszyn sterowanych numerycznie”.
Sala lekcyjna zlokalizowana jest na parterze budynku Centrum Kształcenia Zawodowego, przy ul. Staszica 10 w Jastrzębiu-Zdroju.
Przedmiot zamówienia swym zakresem obejmuje:
ROBOTY ROZBIÓRKOWE:
demontaż barierek;
demontaż pokryw kanałów z desek;
rozebranie posadzki z płytek na zaprawie cementowej;
rozebranie żelbetowych cokołów znajdujących się pod maszynami;
skucie posadzki betonowej o gr. 5cm;
skucie wylewki betonowej na gr. 12cm;
wywóz gruzu po rozbiórkach na składowisko;
ROBOTY WYKOŃCZENIOWE WEWNĘTRZNE:
Roboty posadzkarskie:
wykonanie posadzki betonowej przemysłowej gr. 15cm.
montaż nakryw włazów kanałów z blachy żeberkowej;
Roboty malarskie i wykończeniowe:
przygotowanie powierzchni ścian i sufitów pod malowanie z poszpachlowaniem nierówności;
dwukrotne malowanie powierzchni ścian ekologicznymi farbami akrylowymi z gruntowaniem.
ROBOTY INSTALACYJNE
ułożenie kabla WLZ;
montaż tablicy rozdzielczej;
montaż oświetlenia podstawowego LED;
montaż łączników;
wykonanie instalacji gniazd wtyczkowych ogólnego przeznaczenia;
montaż kanałów;
montaż kaset podłogowych;
pomiary instalacji.
Miejsce przeniesienia istniejących w pomieszczeniu urządzeń na czas remontu, zostało określone w wykazie będącym załącznikiem do postępowania.
Frezarka ONC ze względu na swój ciężar i gabaryt, na czas prowadzenia robót budowlanych pozostanie w remontowanym pomieszczeniu. Maszynę należy odpowiednio zabezpieczyć np. przed pyłem powstałym w wyniku prowadzonych prac, zabrudzeniem farbą lub uszkodzeniami mechanicznymi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią:
dokumentacja projektowa „ Projekt remontu sali lekcyjnej w ramach dostosowania i wyposażenia sal lekcyjnych na placówkach oświatowych – Pracownia maszyn sterowanych numerycznie”,
Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiOR),
kosztorysy ślepe (przedmiary robót),
wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 327428,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 327428,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 327428,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MARGO Spółka Cywilna Zbigniew Goraus
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MARGO Spółka Cywilna Grzegorz Oślizło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360001650
7.3.3) Ulica: Rozwojowa 5
7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 44-338
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 327428,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-06-22 do 2024-08-228.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |