Budowa dojazdowej drogi leśnej w leśnictwie Lisie Pole

NADLEŚNICTWO CHOJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00381395
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00381395/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-25 11:15
Lokalizacja
Chojna, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61453001-06eb-11ef-9b7e-467806a93518
Identyfikator
8580007654
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty na placu budowy

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ CYMBALISTAPlany 11/1, PL · lot 0
2 447 700 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00381395 z dnia 2024-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dojazdowej drogi leśnej w leśnictwie Lisie Pole

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO CHOJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539054

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szczecińska 36

1.5.2.) Miejscowość: Chojna

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-500

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: chojna@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chojna.szczecin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-61453001-06eb-11ef-9b7e-467806a93518

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dojazdowej drogi leśnej w leśnictwie Lisie Pole

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61453001-06eb-11ef-9b7e-467806a93518

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00381395

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00264601/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa dojazdowej drogi leśnej o długości 3,4 km w leśnictwie Lisie Pole

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00313061

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na budowie dojazdowej drogi leśnej w leśnictwie Lisie Pole na działkach geodezyjnych nr 220/2, 219/2, 218/1, 193/1, 162/4 – obręb Lisie Pole 217/1, 216, 215 – obręb Strzelczyn wraz z wykonaniem dokumentacji geodezyjnej powykonawczej i przedłożenie jej oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla zamierzenia budowlanego wchodzącego w skład Przedmiot Umowy bądź zawiadomienie o zakończeniu budowy wraz z uzyskaniem odpowiedzi właściwego organu o braku sprzeciwu, w zależności od wymagań wynikających z przepisów prawa ze zgłoszeniem zakończenia robót do Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45113000-2 - Roboty na placu budowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24477000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3566709,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24477000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EJEK Andrzej Cymbalista

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8581736289

7.3.4) Miejscowość: Plany

7.3.5) Kod pocztowy: 74-505

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2447700,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

okres realizacji 180 dni od dnia przekazania placu budowy
2024-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane