Dobudowa przewodów wentylacji grawitacyjnej
ZARZĄD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00381495
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-25 11:35
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6910205475
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków
Wykonawcy
9 przyznanych
MAREK MIZERALegnica, PL
28 080 PLNMAREK MIZERALegnica, PL
31 200 PLNMAREK MIZERALegnica, PL
28 080 PLNMAREK MIZERALegnica, PL
23 400 PLNMAREK MIZERALegnica, PL
23 400 PLNMAREK MIZERALegnica, PL
23 400 PLNMAREK MIZERALegnica, PL
23 400 PLNMAREK MIZERALegnica, PL
23 400 PLNMAREK MIZERALegnica, PL
15 600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.