Rozbudowa drogi leśnej Energetyczna od km 0+585,00 do km 1+733,94.
Nadleśnictwo Włodawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00381637
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00381637/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-25 12:07
- Lokalizacja
- Włodawa, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-747f8ae4-0d13-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
- Identyfikator
- 5650002176
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00381637 z dnia 2024-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi leśnej Energetyczna od km 0+585,00 do km 1+733,94.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Włodawa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110016912
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Suszno, ul. Wspólna 8
1.5.2.) Miejscowość: Włodawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlodawa@lublin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wlodawa.lublin.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-747f8ae4-0d13-11ef-bfd2-32fa350b5bfc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi leśnej Energetyczna od km 0+585,00 do km 1+733,94.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-747f8ae4-0d13-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00381637
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00311339/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa drogi leśnej Energetyczna od km 0+585,00 do km 1+733,94
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00315040
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozbudowa istniejącej drogi leśnej Energetyczna od km 0+585,00 do km 1+733,94. Zaprojektowana do przebudowy droga leśna posiada koronę szerokości 6,00 m ze spadkiem daszkowym jezdni 3,5%, oraz spadkiem jednostronnym poboczy 8%. Przyjęto szerokość jezdni 4,00 m, a poboczy 2 x 1,00 m. Planowana do przebudowy droga leśna posiada łączną długość 1 149 mb. Początek trasy przebudowy drogi km 0+585,00, zlokalizowano w oddziale nr 80 w leśnictwie Lubień, na krawędzi istniejącej nawierzchni tłuczniowej. Koniec trasy przebudowy km 1+733,94, zlokalizowano w oddziale nr 77 w leśnictwie Lubień.
Parametry drogi leśnej oraz planowany zakres rzeczowy przebudowy:
1) Zestawienie powierzchni i parametrów zagospodarowania terenu
Długość łączna budowanej drogi 1 149 m
Podstawowa szerokość jezdni 4,00 m
Powierzchnia utwardzona kruszywem łamanym 6 635,00 m2
2) W zakres projektowanych robót wchodzą następujące elementy podstawowe:
a) roboty przygotowawcze;
b) roboty ziemne;
c) roboty związane z budową – przebudowa i budowa przepustów drogowych;
d) roboty związane z przygotowaniem podłoża;
e) roboty związane z wykonaniem nawierzchni;
f) roboty porządkowe i pomiary
Konstrukcja drogi leśnej oraz poszerzań i mijanek – projektowany wariant alternatywny:
Opis warstw konstrukcyjnych:
1) 15 cm – warstwa ścieralna – kruszywo łamane 0/31,5 stabilizowane mechanicznie;
2) 20 cm – warstwa podbudowy – kruszywo łamane 0/63 stabilizowane mechanicznie.
Łączna grubość warstw konstrukcyjnych 35 cm. Podłoże naturalne przygotowane zgodnie z wymogami dla dróg wg PN-S-02205:1998. Podłoże gruntowe G1. Wskaźnik zagęszczenia = 0,97.
Pobocza o szerokości 1,0 m i spadku poprzecznym 8% z kruszywa naturalnego (żwir) stabilizowanego mechanicznie warstwą grubości min 10 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1024078,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1298699,63 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1024078,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIOL-TRANS Wioleta Chaba
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7142023606
7.3.4) Miejscowość: Łąkoć
7.3.5) Kod pocztowy: 24-170
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1024078,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |